czyli kijanka poszła do realu, żeby hehe wygrywać trofeła :feelsspecialman a tu drugi sezon z niczym :notbad jeszcze tylko brakuje, żeby peesże znowu wszystko wygrało :thisisfine
Wersja do druku
czyli kijanka poszła do realu, żeby hehe wygrywać trofeła :feelsspecialman a tu drugi sezon z niczym :notbad jeszcze tylko brakuje, żeby peesże znowu wszystko wygrało :thisisfine
czarnego wyrzucić? skandal:xavi
czarnuchy powinni dostawać tęczowe kartki i jak taką dostaniesz to możesz wybrac dodatkowego murzyna z ławki
:betoniarek
odpalam Porto, żeby popatrzeć, jak Poloki grają, Kiwior na ławce, Bednarek czerwona na początku meczu :thisisfine
Janek Betoniarek najlepszy obrońca Polski :betoniarek
Oglądanie Chelsea z United to wybitny przykład
Załącznik 389100