JAZDA:reeeeeeee:sheeeit
Wersja do druku
i co klasyk kurewski przeslizg?
https://streamin.me/v/dd3a0ce0
chyba lepszym podsumowaniem kurewskich w lidze mistrzuw to by bylko 90+7 penalti byl xD
kurescy proszę nie prześlizgujcie się :xavi
Ja pierdole, jaki ten Diaz szwabski jest cienki XD
Camavinga murzyńska natura :sheeeit:sheeeit:sheeeit:sheeeit:sheeeit:sheeeit
HAHAHAHAHAHA
jebany czarnuch:bringit niech wypierdala na pontonie cwel z 40iq jebany skurwiel powiedzieć to mało:sheeeit:maupa:failfish
Cusz, zawsze jakiś :sheeeit musi zepsuć zabawę :kekw
A :arteta widzę pewniutki awans, łatwe rozjebanie Sportingu 0:0 u siebie, do przodu po poczwórną koronę :maguire
fajnie będzie obejrzeć top1 i top2 drużynkę w półfinale przeciwko sobie i mam nadzieję, że Bayern im wjebie:reeeee ciekawe co nam zaprezentują...