Wylatujesz odrazu z pacemakerami na trójkę czy raczej coś wolniej ruszysz i zobaczysz jak pójdzie? Wynik ciężki do przewidzenia, jedno jest tylko pewne na maratonie- będzie bolało ;). Powodzenia :)!
Wersja do druku
Wylatujesz odrazu z pacemakerami na trójkę czy raczej coś wolniej ruszysz i zobaczysz jak pójdzie? Wynik ciężki do przewidzenia, jedno jest tylko pewne na maratonie- będzie bolało ;). Powodzenia :)!
Jest tu ktoś z azs awf kraków?
@Spiryt94 ; zdecydowanie zacznę wolniej i będę się starał stopniowo przyspieszać. Wydaje mi się,że wszystko mam dopiete na ostatni guzik,również tempo ;-) już nic nie chce zmieniać. Heh,wiem że będzie bolało :-D ale jak robię ten maraton raz na rok - to można się skusić o danie z siebie wszystkiego. Następnym tak długim dystansem będzie Wings - tam to dopiero będzie rzeznik ;-)
Załącznik 340885
Daj czadu na maratonie :) taktyke też masz moim zdaniem dobrą
@Xard Flor ;
Małe rozbieganie dzisiaj? ;)
Pakiet odebrany - teraz tylko czekać :)
To niedzielne długie dzisiaj tylko 19stka
Co jest w pakiecie ? Co to za flaszki ? :D
@Xard Flor ;
Tu masz fotki z całego pakietu ;)
Ściągnąłem apke na androida Poznań Maraton, obserwuję trzech zawodników ;). Chłopaki ruszyli po 9:00.
Prognozowane czasy po 10, 15, 25, 30, 35 km i meta (wyniki nieoficjalnie, wydaję mi się, że brutto z apki + http://live.sts-timing.pl/mp/index.php?dystans=1
1. @Master DziKu ; 2:58:25 -> 2:58:58 ->2:59:20 -> 3:00:29-> 3:03:01 -> 3:10:05 (3:09:43 netto; Gratulacje za walkę chociaż o te 3:10, musiało piekielnie boleć!)
2. Jacek Mejer (Mezo) 2:56:02 -> 2:56:40 -> 2:57:44 -> 2:56:17 -> 2:56:23 -> 2:55:34 (2:55:29 netto)
3. Marcin Nagorek (nagor.pl) 2:42:53 -> 2:42:53 -> 2:43:60 -> 2:43:53 -> 2:44:16 -> 2:44:00 (2:43:58 netto)
Emil Dobrowolski (02:13:50) ZWYCIĘZCĄ 16. PKO POZNAŃ MARATONU, udało mu się wygrać pojedynek z Kenijczykiem ;)
Najlepszą beke miałem z komentatorów (transmisja online) którzy zaczęli się podniecać, że Mezo zrobił wynik 2:46, a mówił, że będzie walczył o 2:55. Goście nie obczaili, że dostali info z 40 km ;d
@Spiryt94 ; Dzięki za mentalne obserwowanie wyników :) Powiem Ci szczerze, że do 30 km czułem się dobrze i wszystko wskazywało na to, że 3h będzie złamane. Jednak już następne km były pokonywane z gorszym czasem. Praktycznie - wszystko co udało się zrobić do wczorajszego dnia, miało swój finał dzisiaj i (mimo nie przekroczenia 3h :d ) jestem zadowolony. Jest to mój drugi maraton, ale z ręką na sercu mogę powiedzieć, że pierwszy przebiegnięty - gdzie naprawdę wypociłem km żeby się przygotować.
Tutaj małe statystyki z sts-timing
Załącznik 340965
@Xard Flor ; dzięki wielkie :) w przyszłym roku będzie jeszcze lepsze przygotowanie pod kątem złamania bariery 3h ;)
@Master DziKu ;
Myślę, że patrząc całościowo wyszło na prawdę dobrze. Zaryzykowałeś z walką o 3h, ale "kto nie ryzykuje ten nie pije szampana" ;). Masz duże rezerwy i spokojnie za rok można walczyć ponownie. Mało kto poprawia życiówkę aż o tyle na drugim maratonie :D.
http://www.taniebieganie.pl/produkt/...m-czarny-szary
nada sie do biegania HIT 10 minutowych 1-2x w tygodniu po chodniku?
hiity na chodniku to nie jest najlepszy pomysł na świecie
nie mam zbytnio wyboru
a chodzi Ci o generalnie bieganie same w sobie czy po prostu chcesz fat palić ? bo jeśli to drugie to nie musisz do tego biegać