> wiem ze zdradzila swojego bylego chłopa, wiem co robiła w tym klubie zanim mnie poznała
> porządna dziewczyna
Mamy tutaj jakiś error.
Wersja do druku
> wiem ze zdradzila swojego bylego chłopa, wiem co robiła w tym klubie zanim mnie poznała
> porządna dziewczyna
Mamy tutaj jakiś error.
zdradzila bylego? w kolejnych zwiazkach najprawdopodobniej tez to zrobi, malo kiedy zdarza sie ze zdradza sie, bo poznala tego jedynego i jest juz z nim bez skokow w bok (ps tak mowia na wizaz)
A no mogie być i tak :D
Jak to mówi stare chińskie przysłowie: ciało puszczone raz, puszcza się cały czas.
Jestes ziomek ze szlora ktora swojego bylego zdradzala jak zwykla szmata na imprezie i ty z nia chcesz zbudowac powazny zwiazek?
Kurwa, dziwni sa ludzie na tym swiecie...
Siemano mam takie pytanie jak to jest według was jest ? Chodzi mi o to że poznajecie kobietę w klubie/barze/kawiarni/gdziekolwiek bierzecie numer,dzwonicie,ustalacie spotkanie.A co w okresie w którym czekamy na spotkanie ? Utrzymujecie jakis kontakt via sms , fb , tele?
co złego jest w tym poście ?
bylem z laską na imprezie, dobrze sie bawiliśmy, rozmawiało tez się dobrze , tylko ze laska nie miała dawno chłopaka bądź nigdy nie była w związku a ma 20 lat. Nie chce by nasza znajomość zakończyla sie na jednej wspólnej imprezie a nie chce też wypaść na nachalnego wiec co radzicie torgi ? zadzwonic i zapytać czy już po pracy , i czy ma ochote na spacer?
Zadzwoń. Pokażesz, że jesteś zainteresowany; nachalny będziesz jak zadzwonisz 5 razy i za każdym Ci odmówi.
Myślicie, że za xxx lat baby będą miały mniej łiskasu w głowie niż teraz?
Myślę, że będzie tylko gorzej, chociaż pojęcie 'gorzej' zależy od zamiarów w stosunku do takowych ^^
a co Wy myslicie ze jestscie lepsi? XD (mowie ogolnie o facetach)