Nie ma nic takiego naprawdę ciekawie wyglądającego w twojej okolicy, ale w sumie każda z tych 80tek w gazie czy z TDI może być okej, trzeba obejrzeć. Jest jedna w Łodzi, co prawda ma ABK, a ABK się gorzej lubi z gazem niż ABT, ale za to ma 115 koni, a silnik po naprawie uszczelki pod głowicą. Może Janek by obejrzał hehe :kappa @Astinus ;

