chłopu podoba się vw, polecajom alfe albo co innego, torg w pigułce gwałtu
:senorkekw
Wersja do druku
chłopu podoba się vw, polecajom alfe albo co innego, torg w pigułce gwałtu
:senorkekw
Ja polecam passata cc jak cos
Co prawda za 30k to bedzie sztrucel z pol miliona nalotu, ale moze jeszcze troche pojezdzi
W ogole jak tak ogladam tera te auta to ceny sa tak z pizdy, ze naprawde najlepiej se skode favorit kupic albo inna fabie z roku 2004 i sie cieszyc pieknym bezawaryjnym autkiem za 10 tysiecy bo tak to jak czlowiek chce wydac wieksza kase i chcialby cos w miare mlodego (ale nadal starego) czyli tak kolo 6 lat, z w miare dynamiczna benzyna (160km+) to kurwa pozostaje mu nwm chyba reno megan co najwyzej albo placic juz w okolicach 60-70 tysiecy za nadal juz dosc stare auto bo to bedzie 5-7 lat z nalotem ok. 150k gdzie juz powoli bedzie sie wszystko jebac przy tym legendarnym nalocie 180k.
Nawet te jebane Ibizy 6l z 1.9tdi 130km sa powystawiane po 6-7 (albo i nawet 10-11 za zadbane) z nalotem po 300kkm++ czyli generalnie za tyle samo co w momencie kiedy ja kupowalem z 4 lata temu. Jak cena seata na gnuj nie spada to wiec ze cos sie dzieje pzdr.
kumpel mnie wczoraj odwozil zmenelonego do domu i kurwa chce a6c6 bo to piekna fura dla polaka szczura zarobasa ze wschodu, wczesniej na melanz jechalem jakas astra z 2016 i to bylo takie truchlo ze chuj w kwestii komfortu i plastiku i tak dalej, tylko te auta cenowo i rocznikowo sa tak rozjebane ze masakra, trzeba jezdzic ogladac i nasłuchiwac ze szwagrem dobrej sztuki czy torg powie po zdj która bedzie nalezyta i brac w ciemno
bo co innego mozna kupic w tych piniondzach
Nic, tylko ten passat a6c6 bier i sobie chwal
tfu kurwa nie pasat tylko audi pojebalo sie dla mnie xD
audi jest fajne ale trafic dobra sztuke to xD
do tego diesel to rak
pojezdzilem troche juz roznymi gratami i wolalbym np lagune w tej kasie, mimo ze to juz wszystko stare auta i nic specjalnego to reno mlodsze, jakos tak przyjemniej chuj wie czemu
no ale materialy wykonczeniowe srodka, wnetrze, fotele nie zawsze wychodza tak, ze rocznik wyzej=wygodniejsze, bardziej trwale tak jak pisalem wyzej porownujac astre do c6
no wlasnie kurwa boje sie troche rozrzadu czy wtryskow
a stary rozjebany bimmer piatka e60/e61=a6c6 czy rozni je troche wiecej?
laguna iii? no kurwa fajnie wyglada z zewnatrz ale w srodku to takie brzydkie kurestwo ze daj spokoj, w pracy mamy busy renowki i laguna wyglada identycznie wiec iksde
a6 w kombi to najładniejsze ałta jakie wychodziły i musze to kurwa szczerze przyznać nawet jak #team_skoda
:kekwait
dupsko laguny iii coupe robi robote, biala z czarnymi szybami i czarnymi alu wygląda spoko ale na tym sie wszystko konczy, wnetrze i te przednie lampy to jakas kurwa porazka XD wyposazeniem witamy w 2003roku albo niżej, szkoda bo silnik fajny do gazowania
do wykonczenia renowek nie moge sie przyjebac, jest lepiej niz e39
moze materialowo troche gorzej ale spasowanie lepsze i to testowane na 3 bemkach xD wiadomo kwestia wieku rowniez i wytrzepania na naszych polskich drogach, ale to samo zdanie mam o c5 pierwszej generacji oraz scenicu z jakiegos 2005 no i do tego alfa 159 ale to jest przeciez premium:senorkekw
na ogol wiadomo audi bmw czy mercedes wypada lepiej, ale jednak nie zawsze, do tego dochodza wyzsze koszta utrzymania i czasem warto sie zastanowic czy nie otrzyma sie praktycznie tego samego od innej marki, tylko taniej i młodziej
no kurwa ale widziales jak laguna iii wygląda w srodku? 2.0t 204km spoko silnil do lpg ale te wnetrze ja pierdole ?