1.5 tysiąca mniej niż w ogłoszeniu :kappa chyba jak w ogłoszeniu jest poniżej 8
Wersja do druku
1.5 tysiąca mniej niż w ogłoszeniu :kappa chyba jak w ogłoszeniu jest poniżej 8
No raczej, jak jest furka za 20k to tak maks 15k panie albo ja jadę już mam dużo roboty panie piszę umowę albo jadę bo dziura w ziemi się sama nie wykopie sprzedajesz pan czy pan w chuja lecisz hej :kappa
pierszy klient najlepszy klient
dobra kurwa 30koła wyciagniete z tibii idzie w samochod, jebac moja mazde 3bk 2.0 150km, gnija kurwa jak wsciekla ale pozatym zlego slowa nie powiem bo upalam szmate jak wsciekly i jeszcze mnie nie zawiodla. NO ALE... czas na zmiany, zajaralem sie A6C6 3.0TDI 240KM(LUB WIĘCEJ MODZONE) ale wiem jakie są w niej koszta serwisowe za wtryski, rozrząd itd. a4b7 to rzyg okropny i jebać, a3 jest paskudna. gdzieś tam mam też z tyłu głowy insignie, o ktorej pisal mex, może mondeo mk4 ale titanium s 2.5t(to już benzyna, wiem) no generalnie jestem rozjebany jeżeli chodzi o wybór, ciągle po głowie chodzi mi accord viii ale to już granice 40k więc odpuszczę ale ten silnik 2.4 201km jest spoko i do lpg wiadomo :polak, mazda 6 2gen wyglada spoko ale wiem jak ta kurwa gnije wiec papa, co moge szukac w tej cenie?
kurwa generalnie, nie jestem przekonany do diesla ale spodobala mi sie ta a6c6 a rozsadna benzyna w niej to 2.4 177km i to nie bedzie jechac z taka budą, po drugiej stronie jest np popierdolona kia pro_cee'd 1.6 135km benzyna, no generalnie majac te 30k za czym moge sie rozgladac? no widzicie, rozstrzal od kombi bo 3d hatchbacki, rozstrzal od 3.0tdi do 1.6 benzyny ale licze, ze mi pomozecie :sheeeit
podoba mi sie ta insignia ale nie wiem z jakim silnikiem jej szukac, no czy jest jakas benzyna do zagazowania? najlepiej wolnossaca?:nosaczhmm
Szukaj se Accorda VII 2.4, do 30k kupisz perełkę albo kupisz taniej i zrobisz. Nie zdziw się jednak, że one też gniją, choć dużo wolniej i nie tak kompleksowo jak Mazdy.
Swoją drogą druga generacja Mazdy 6 po lifcie wcale nie jest zła blacharsko, tam nie ma takiej chujni jak jeszcze parę lat wcześniej - nie ma się czego bać ogólnie.
A te A6C6 3.0tdi quattro 240km? Wiem, że to diesel ale rocznik 2010 jest do dorwania w cenie ~30k. Warto? Ew. jakas insignia w benzynie? Mysle, ze tam moze byc ciezej z gazem
Nie będzie ciężej z gazem, normalnie ładujesz.
3.0 TDI to jest fajne dopóki nie musisz wymienić rozrządu, nie mówię już o czymś więcej. Ogólnie jak dostaniesz coś mocno doinwestowanego, to można myśleć, ale jak nie, to do tych 30k dolicz 10k na pierwszy rok, a może nawet więcej.
Poza tym C6 z 2010 3.0 TDI quattro za 30k? Pomyśl drugi raz, to będzie jakiś trup. Za 30k to se możesz 2006 szukać doinwestowanego.
Normalnie? liftback/hatchback insignii wyglada spoko
No normalnie kurwa, zakładasz instalację XD Albo kupujesz już z nią, proste.
Z dwojga złego to bym wziął Insignię, bo ewentualne koszty powinny być sporo niższe niż w Audi, a te 2.0 turbo benzyny są całkiem spoko w sumie.
w niedziele jade oglondać łade samare auuu
@expertoza
passat cc - czy wart uwagi i jeśli tak, to który silnik? nie powiem ze względów oszczędności jezdnej mi chyba najbardziej leży 1.8 benzyniak, w stronę 3litrowca nawet nie patrzę. do tego czy te egzemplarze do 30k warte uwagi czy większa niż przeciętna szansa trafić na minę, w sumie to passacik i do tego taki elegancki, chyba bezpieczny, nie Mex? :kappa a tak serio, to mi się w chuj wizualnie podoba (dużo bardziej niż np. podobne insignie), w podobnym zakresie cenowym mam giulietty, ale to chyba już zostawię Masterowi, by miał w czym wybierać ;d
zawsze giulietta > jakiś osrany zajebany vag zarzygany 15 razy, jakiś kurwa maciuś na trytytki tam już pół samochodu złożył
ale jedź bierz se passata za 30 tysięcy XDXDXDXDXD niech ci ten zjebany expert niedorozwinięty jeszcze tu przyjdzie i przyklepie ten zjebany pomysł
Zapomniałem, że tutaj innego samochodu niż giulietta nie ma a w ogóle alfa to hur dur najlepszy dupowóz na świecie. Tu co niektórzy żyją w swoim świecie i nie rozumieją, że są ludzie którym się alfy nie podobają przez wzgląd na coś ale najlepiej wszędzie wpierdolić to samo XD