Znacie jakąś stronę gdzie wylicze oc bez podawania nr telefonu ?
Wersja do druku
Znacie jakąś stronę gdzie wylicze oc bez podawania nr telefonu ?
Grzeczniej fajfusie.
Zastanawiam sie, skoro to jest temat o motoryzacji, czemu w kolko dyskutujecie o tych samych samochodach. Od 500 stron można tylko poczytac o starym mercedesie mexeminora, bmw e39. e46 I jaki samochod kupic do tysiaca talarow. Skoro sa ta ogolne rozmowy o motoryzacji to moze ktoś by nawinal jakis nowy temat
Mfind chyba
@darde ;
Coś by się przydało, ale E39 i E46 to super tematy ;). To ja coś napiszę od siebie. Byłem u mechanika ostatnio na wymianie filtrów, olejów i coś jeszcze tam porobili. Zapłaciłem 500 ziko. :) autko odżyło
Ktoś powie, że może zdarli, ale wolę mieć wszystko na tiptop zrobiony, bo urwać wahacz na prędkości czy nie wyhamować to już by bolało mocniej po kieszeni
http://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/comm...AHTgKwyu8p.jpg
W końcu złożyłem betę do kupy. Wsiąść do niej po dwóch tygodniach jeżdżenia fabią II na gnojówę to jak wygrać z rakiem.
https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki...tml#xtor=SEC-8
Gdyby nie to, że mam ponad 700km w jedną to pojechałbym po niego, bo mame się napaliła XD
Pany,a co jeśli moje TDI traci moc? Jadę grzecznie na piątce 120km/h i potem nie ma chooya się więcej rozbujać? EGR? Turbo sprawia wrażenie zdrowego. Niedługo znajomy go pod kompa podłączy to prześwietlimy cały wóz.
Podobny problem mialem w a4b5 1.8T. Byly problemy z cis ieniem oleju. Po wyczyszczeniu misy, smoka, pompy i silnika problem ustal. Mozesz jeszcze taka opcje wziac pod uwage
Dzięki wielkie za wypowiedź :) spróbuję o to zapytać następnym razem mechaników, ale przed tym ogarnę to sam przez kompa czy tam czegoś nie ma złego. Co masz na myśli poprzez termin smok?
Osobiście jestem słaby w mechanice, ale z tego co zrozumiałem kiedyś to smok jest czymś w rodzaju filtra/sitka czy coś w tym stylu pomiędzy pompą a misą olejową która ma za zadanie nie przepuszczać do pompy brudów i syfów z misy. Jeżeli się mylę to niech mnie poprawi ktoś kto ma w tym większe obeznanie.
Ok, kumam. Dzięki za szybkie wypowiedzi, mam nadzieję, że to bd coś z tych rzeczy.
@Waw992 ;
A powiedz mi jeszcze jedną rzecz: Do trybu awaryjnego (np. 120 km/h) czy rozpędzał Ci się samochód z taką prędkością, jak przed usterką? Bo już niejednokrotnie go chciałem przedmuchać czy coś to po chwili, tzn. rozbujał się na 120 i więcej no nie było szans wyciągnąć.
Z tego co sobie przypominam u mnie byla kwestia obrotow. Na pierwszym, drugim i trzecim biegu szedl normalnie. Czworka i piatka to byla katorga powyzej 3-e,5 tysiaca obrotow i dalej juz nie szedl. Tylko to bylo ponad 4 lata temu to pamiec moze mnie zawodzic po prostu lekka sugestcja
Dostałem dzisiaj wycenę za puga, tak jak przypuszczałem uznali szkodę całkowitą :x
Zastanawiają mnie dwie korekty, mianowicie za przebieg 280zł
a druga za "wyposażanie standardowe niezamontowane" brak poduszki kierowcy i pasażera 230zł (ma 6 poduszek ale chuj)Cytuj:
Przebieg rzeczywisty (km) / sposób ustalenia 158 992 / Podany
Przebieg standardowy / różnica (km) 138 400 / 20 592
Czyli jestem 3 stówy w dupę, bo samochód ma większy przebieg niż powinien mieć? XD I dodatkowo 230zł za to, że poduchy nie wystrzeliły przy prędkości nie wiem, 30-40km/h? XDD Chyba kogoś pojebało.
jak i czym wypolerować lampy przednie?
ii czy da sie jakoś je wyczyscic od srodka? czy to raczej za duza rzezba?