Reklama
Strona 46 z 49 PierwszaPierwsza ... 364445464748 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 676 do 690 z 735

Temat: W co inwestują Torgi?

  1. #676
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,144
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    najlepiej to by było jakby mi tak z pół bańki spadło z nieba to jakbym se kupił małą kawalerkę i nie musiał płacić 2.5k miesięcznie za wynajem to bym se mógł żyć jak król

    no nic pozostaje patrzeć w górę może spadnie

  2. #677

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz online
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,096
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    gdzie mieszkasz

  3. #678
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,144
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    krakuw

  4. Reklama
  5. #679

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz online
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,096
    Siła reputacji
    14

    Domyślny


  6. #680
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    7,074
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najlepiej to by było jakby mi tak z pół bańki spadło z nieba to jakbym se kupił małą kawalerkę i nie musiał płacić 2.5k miesięcznie za wynajem to bym se mógł żyć jak król

    no nic pozostaje patrzeć w górę może spadnie
    Znajdź sobie partnerkę, wynajmijcie coś do <2k na osobę. I tym sposobem, jesteś sporo kasy do przodu.

  7. #681
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    11
    Posty
    4,141
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj durel napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Polecicie tutaj ewentualnie cos rownie bezpiecznego a z nieco lepszym % zwrotu? czy jednak jak chce spac spokojnie to po prostu isc w obligacje?
    zapakuj sie sp500 albo nasdaq 100, z regularnym dokupywaniem co miesiac/dwa
    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tadek to jest taki młody giertych tylko że bez wykrztałcenia, pieniędzy, wyglądu i perspektyw




  8. Reklama
  9. #682
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    jak tadka będzie stać na mieszkanie to akurat stary sącz wejdzie w granice krakowa jako sypialnia
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  10. #683
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Co wgl sadzicie o cenach mieszkan w Polsce? spadnom urosnom?

    wg mnie spadna, bo polacki sie nie ruchaja i dzieciorow nie ma, za 50 lat bedzie nas polowe tego co teraz a inwestorzy poinwestowali w kurnikowe kawalerki pod wynajem, to w tym roku wszystko zascznie wracac na rynek przez zerowy pit i ogolna sytuacje

    nie mowiac ze szansa na ruski wjazd jest niezerowa

  11. #684
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    nie rusza sie ani o milimetr czyli spadnom bo inflacja

  12. Reklama
  13. #685
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    7,074
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Fansworth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co wgl sadzicie o cenach mieszkan w Polsce? spadnom urosnom?
    - W dużych miastach bez szans. Ciagle w górę będzie. Z czasem tańsze miasta będą również drożeć - takie Katowice się rozwijają, ludzie z Krk zaczynają tam szukać roboty, bo koszty życia są mniejsze.
    Ale to podgoni z czasem. To samo dotyczyć będzie innych dużych miast.

    - Za to jak interesuje Cię coś na starość czy daleko od wszystkiego to myślę, że szansa jest spora. Młodzi do dużych miast ciągną, zostawiając za sobą mieszkania/domy. Widziałem kilka razy takie obrazki na Facebooku, że dom z ogrodem po dziadkach do kupienia gdzieś w cenie mikro-kawalerki w Krakowie. Tylko Co robić w takim wypizdowie, gdzie nic nie ma?

    Ale myślę, że to jest jakaś opcja dla osób, które uzbierają na emeryturę spory kapitał, nie chcą zostawać na emeryturze na drogim wynajmie w drogim mieście. A wtedy dla Ciebie ważne jest to, czy przychodnia jest niedaleko, jakaś rekreacja ruchowa i spożywczak oraz walory przyrodnicze okolicy.

  14. #686
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    7,074
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    O cie chuj

    Kiedyś otwarłem sobie maklera i kupiłem jakieś Sp500 na starym koncie maklerskim w banku. Właśnie się zorientowałem, że ETF który tam kupiłem był jednak DIST
    i raz do roku wypłacał dywidendy się 14 EURO uzbierało przez 3 lata, tylko że.. nie byłem tego świadomy i nie odprowadziłem podatku z tego, a ING mi nic nie wysyłał (tak jak np. XTB wysyła raport z dywidendami na emaila)

    No chuj, już czuję, że US po mnie jedzie

  15. #687
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    10,417
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    słyszałem że zbiórki bliczkowe na biedne pieski i kotki nieźle oddajo, bezkarność pełną parą + rosnący rynek robią swoje, ale nie wiem czy pociąg już nie odjechał tak więc wołam eksperta @Master ;

  16. Reklama
  17. #688
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    dioz dolnyśląsk to żyła złota pozdrawiam
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  18. #689
    Avatar Fansworth
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    660
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    wczesne pozycje przekroczyly setke W co inwestują Torgi?-image.png

  19. #690
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    11
    Posty
    4,141
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Fansworth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wczesne pozycje przekroczyly setke W co inwestują Torgi?-image.png
    trzeba bylo w ramy ddr5 inwestować, roi 200% w 3 miesiące
    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tadek to jest taki młody giertych tylko że bez wykrztałcenia, pieniędzy, wyglądu i perspektyw




  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zagrajmy w Quake 3 Arena (TORGI WBIJAĆ!!!!!!!!!)
    Przez piorunek098 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 15-10-2025, 16:09
  2. Odpowiedzi: 80
    Ostatni post: 30-09-2013, 13:26
  3. Torgi grają via www.
    Przez Dzzej w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post: 25-05-2013, 14:09
  4. torgi gramy w general
    Przez fracek91 w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 04-01-2013, 19:50
  5. torgi ratujcie
    Przez sm0ku16 w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 27-12-2012, 05:40

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •