Reklama

Rejestracja

Zarejestruj się na TORG.PL

Wymagane informacje

Podaj nazwę użytkownika, której chcesz używać na forum.

Proszę, wprowadź swoje hasło. Pamiętaj o uwzględnieniu wielkości liter.

Podaj proszę swój adres e-mail.
Po rejestracji sprawdź folder SPAM.

Dodatkowe wymagane informacje (opcje)

Wpisz przeciwieństwo słowa "tak". Tu znajduje się odpowiedź: zobacz

Dodatkowe informacje

Aktualny czas forum może być automatycznie przeliczany na strefę czasową Twojego obecnego miejsca pobytu. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią strefę czasową z listy poniżej.

Możesz dodatkowo wybrać automatyczne uwzględnianie czasu letniego i zimowego.

Od czasu do czasu administratorzy forum mogą chcieć przesłać Ci wiadomość za pośrednictwem poczty e-mail.

Jeżeli nie życzysz sobie otrzymywania tego typu informacji odznacz tę opcję.

Regulamin forum

Aby przejść dalej musisz wyrazić zgodę na warunki korzystania z tego forum:

Zasady Forum

Rejestracja na forum jest darmowa! Nalegamy jednak, aby każdy użytkownik przestrzegał zasad forum, przedstawionych poniżej. Jeśli zgadzasz się z poniższym regulaminem, zaznacz pole "Przeczytałem i zgadzam się z warunkami korzystania z Forum torg.pl." i zakończ rejestrację. Jeśli jednak nie chcesz się zarejestrować, kliknij tutaj, aby powrócić na stronę główną forum.

Regulamin Forum Torg.pl

§ 1. Postanowienia ogólne
 1. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania z forum internetowego Torg.pl. Uczestnicząc w życiu Forum akceptujesz wszystkie postanowienia Regulaminu.
 2. Jeśli uważasz, że czyjś post narusza postanowienia Regulaminu, zgłoś go używając opcji „Zgłoś post”.
 3. Na Forum nie istnieje podział na równych i równiejszych, każdy ma równe prawo do wyrażania własnych opinii i poglądów.
 4. Forum Torg.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści przesyłane przez użytkowników. Wszelkie podejrzenia o łamanie polskiego prawa przez użytkowników powinny zostać skierowane do odpowiednich służb porządkowych.
 5. Regulamin nie przewiduje wszystkich wykroczeń. W wyjątkowych sytuacjach Moderacja ma prawo karać również za szkodliwe działania nie zawarte w regulaminie.
§ 2. Pisanie
 1. Zakładając nowy temat:
  • postaraj się, aby jego nazwa odzwierciedlała zawartą w nim treść,
  • sprawdź czy robisz to w odpowiednim dziale.
 2. Jeśli założony przez Ciebie temat został zamknięty lub usunięty, skontaktuj się z Moderatorem Tematycznym danego działu lub Moderatorem Globalnym.
 3. Pisząc na forum:
  • zachowaj kulturę, nie nadużywaj wulgaryzmów oraz nie obrażaj innych użytkowników Forum,
  • nie powtarzaj odpowiedzi po poprzednikach jeśli nie masz nic do dodania,
  • upewnij się, że Twoja odpowiedź dotyczy tematu wątku,
  • postaraj się, aby Twój post był napisany zrozumiale i jednoznacznie. W przypadku nawiązania do postu innego użytkownika zaznacz, do kogo kierujesz swoją odpowiedź,
  • unikaj dwóch postów bezpośrednio pod sobą, jeśli chcesz coś dodać do swojej wypowiedzi użyj opcji „Edytuj post”,
  • szanuj prywatność innych użytkowników, nie posługuj się ich imionami i nazwiskami, zdjęciami, e-mailami oraz innymi danymi, które mogą zostać uznane za wrażliwe, bez ich zgody.
 4. Na Forum bezwzględnie zabronione jest publikowanie treści sprzecznych z prawem lub dobrymi obyczajami.
 5. Powyższe postanowienia dotyczą wszystkich miejsc, w których użytkownik może dodać własną treść, m.in. posty, tagi, avatary, sygnaturki, wiadomości grupowe i inne niewymienione.
§ 3. Personalizacja konta
 1. Ustawiając sobie avatar na forum, wybierz taki, który wyraźnie odróżnia się od avatarów innych użytkowników Forum.
 2. Wybierając nazwę użytkownika upewnij się, że nie utrudnia dyskusji na forum, tj. nie zawiera przypadkowego ciągu znaków lub znaków spoza polskiego alfabetu.
§ 4. Zakazy i kary
 1. Zabronione jest tworzenie nowych kont po wyrzuceniu z Forum oraz udostępnianie danych niezbędnych do zalogowania na inne konto.
 2. Niedopuszczalne jest reklamowanie innych for, serwisów, stron www, serwerów itp. niezależnie od ich tematyki (z wyłączeniem OTS w przeznaczonym do tego dziale).
 3. Zabronione jest zakładanie tematów reklamujących sposoby zarabiania pieniędzy przez internet i/lub zachęcających do brania udziału w tzw. piramidach finansowych.
 4. Za złamanie Regulaminu użytkownik może otrzymać upomnienie, ostrzeżenie lub bezpośredniego bana. Następstwem przekroczenia 100 punktów ostrzeżeń jest wyrzucenie z forum na 30 dni.
 5. Poważne wykroczenia mogą skutkować permanentną banicją.
§ 5. Postanowienia końcowe
 1. Forum Torg.pl zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. O istotnych modyfikacjach użytkownicy będą informowani w widocznym miejscu.
 2. Oświadczenie o nieprzeczytaniu Regulaminu będzie skutkowało wyrzuceniem z forum.
 3. Zasady wchodzą w życie z dniem 10 lutego 2018 roku.
 4. Niektóre działy na Forum posiadają własne regulaminy, określające dodatkowe zasady tam panujące. Regulaminy te powinny być traktowane jako rozszerzenie Regulaminu głównego.