więc to będzie jakiś gówniany i oklepany symbol, to już lepiej te kwiaty jak ma kupować jakieś serduszka i misie
Wersja do druku
Śmieszna sytuacja. Od kilku dni zaczepiam się na fb z takim kolesiem. Znudziła mnie ta zabawa i napisałam coś do niego, odpisał i zaczęliśmy gadać. Generalnie gadka się klei i już mi zdążył zaproponować spotkanie na jutro. Stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia, bo może koleś okaże się spoko i nie ma co tracić czasu.
Czy jego zachowanie jest dziwne? :P Raczej spotykałam się z tym, że ktoś dłuuugo czekał zanim zaproponuje spotkanie, a tu taka niespodzianka.
ta, jak na dzisiejsze standardy to wysoce podejrzane, że tak szybko przeszedł do działania...
Nie widzę w tym nic dziwnego, pewnie mu się podobasz to na co ma czekać ^^
kobieta pyta o poradę w tym temacie? :D tego jeszcze nie było, ale pytaj. Kazdy jego krok zostanie opisany tutaj w kilku przypadkach co ma na myśli. Facet będzie miał przejebane :D
Ktoś pisał, czemu się zaczepialiśmy? Przeglądałam jakieś opcje na fb i natknęłam się na te zaczepki, no i odpowiedziałam na wszystkie, bo nudziło mi się (taaaa...). No i on dalej zaczął, chyba się cykał napisać, no ale wyszło co wyszło, pomińmy te zaczepki :DD.
No nic, ciekawe jak to będzie, zdam relacje torgi
Dostaniemy relację - z całym szacunkiem - od dupy strony ;p