Ostatnie kilka stron pokazuje jak bardzo ta miłość do starych szrot.. znaczy bmw jest przez różowe okulary, czemu każdy oczywiście przy każdej okazji z grupki tutejszej zaprzecza.
Wersja do druku
Ostatnie kilka stron pokazuje jak bardzo ta miłość do starych szrot.. znaczy bmw jest przez różowe okulary, czemu każdy oczywiście przy każdej okazji z grupki tutejszej zaprzecza.
Janusz forma wraca, szanuję XD
Ale tak na poważnie, dlaczego przez różowe okulary? To nie jest tak, że wszyscy się tutaj łudzą, że to są bezawaryjne auta po 20+ lat użytkowania i wychwalają je pod niebiosa i nie dadzą se nic powiedzieć, że tak nie jest. Mamy zdrowe podejście do tego tematu, a auta te warto otoczyć opieką, bo przy niedużym wkładzie pieniężnym z powodzeniem zastępują nowsze generacje swoich modeli, a na dodatek mają w sobie już tego ducha youngtimera i będzie ich na drogach coraz to mniej.
Ja nie.
Stare auta to chujnia, majac opcje na leasing czy wypozyczenie trzeba byc zjebem zeby kupowac jakies stare auto zamiast jezdzic sobie jak szef nowym, ktore sie nie psuje, ale coz no nie zmienisz tego myslenia ludzi.
Wlasnie to.
ps.
Sprzedam Ibize, zadbana, po tzw. slynnym cziptuningu jakos idzie wszystko dziala xD cena okazyjna 10k :kappa
tak tylko na marginesie, bo mam naprawde w powazaniu ten stek twoich bzdur, chcesz sobie ego dowartosciowac spoko, tylko powiedz mi wysmiewasz ludzi pracujacych na budowie, a sam wywrotka jezdzisz czujesz to? ten opis w polowie dotyczy ciebie, bo to ty zapierdalasz fizycznie i sie glowisz jak tu ukombinowac jakis leasing czy imigracje zrobic zeby bylo lepiej a nie ja, takze wiesz, a jak obrazasz mi kobiete i jestes taki cwany to mozemy sie umowic na spotkanie i mi to w oczy powiesz, bo przez ta magiczna bariere internetu widze, ze cwaniaka zaczaynasz udawac otwieraj ta swoja firme na ta wywrotke to ci zrobie pod gorke cwaniaku za takie teksty na kobiete, bo widac, ze sam na recznym jedziesz jak komus rodzine dalej obrazasz idioto glupi
intencje burgerku miales dobre, tylko powoduje to niepotrzeba dyskusje i jakies internetowe obelki w moja strone od osob urazonych, tak jak czytam te posty, to tak sobie mysle kto ta patologie reprezentuje o ktorej tak glosno krzycza, ale mniejsza o to, tez cie zawsze szanowalem w sumie z tego koleczka najbardziej i jesli lubisz moja obecnosc tutaj to bede sie udzielac nie ma problemu, czasem bede sluzyc rada, ale nie bede juz wpierdalac sie w te wasze interesy w waszym koleczku, jak juz mowilem nie moj interes, nie zarobie na tym, wam nie bede chleba zabierac, a slowa swoje juz dawno powiedzialem, ktos sobie je wzia do serca ktos nie trudno, ale tak to juz bywa
siłowniki bagażnika, mechanizm szyby lewy tył, czujniki parkowania huj wie czy zadziałają i z rozpędu jakiś zestaw do wypolerowania reflektora za grosze
nie martw się, nie biorę najtańszej chińszczyzny tylko tą troszkę droższą xD
a nawiązując do janusza
janusz masz racje, dlatego jak mi się zarobki ustabilizują na wyższym poziomie to w przyszłym roku lecę w leasing z jakąś a4 w 2.0 tdi, a szrot do szopy
dzięki, że jesteś, bo nigdy bym na to nie wpadł i całe życie w starych szrotach ehh
Za co Gniewnego odjebaliście xDD
Za bycie Gniewnym, to musiało się tak skończyć.
Kurwa szkoda ze tak szybko polecial, spoznilem sie go wypuntkowac ze ja na budowy sprzetami jezdze i se z kierownikami kawe pije kiedy on napierdala kolejna malpke w toitoiu (akurat tego to zazdroszcze :kappa) i napierdala kolejne wiaderka. I ja oczywiscie ze w pewnym momencie w swoim zyciu bede skladal papiery o leasing na firme czy tez jakis kredycik na mieszkanie a on o zapomoge i mieszkanie socjalne.
Siema, jaki samochod polecilibyscie do 30, ew. 40 tysięcy? interesuje mnie sedan bądź kombi, silnik max 2.0, koni +130