http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019389,...?ticaid=110036
dzisiejsze...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019389,...?ticaid=110036
dzisiejsze...
gdyby gosciu zamiast tico jechal skuterem to by bylo jeszcze gorzej.
No coz, skoro zapytal w tym temacie to polecam ci skutery firmy zipp. Moj bez problemu chodzil dwa lata, ale sprzedalem na rzecz samochodu. Sa to tanie skutery, nie najlepszej jakosci, ale odpalania w zimie nie bylo problemu, 3 kopniecia i odpalil. Ewentualnie szukaj firmy 'router/romet' nie pamietam dokladnie jak, jakosc podobna, po zdjeciu blokad z 45 do 75 sie rozwija.
Tico fajna sprawa, na pewno lepsza od skutera i bezpieczniejsza opcja.
można też Megan cena podobna do Tico xd
Kuźwa, ludzie, czytajcie i piszcie odnosząc się do KONTEKSTU! Do 2k zamiast skutera Tico nic nie przebije, jest to o wiele lepsza opcja. A jak się rozwalisz tak jak tamci jakimkolwiek autem to może się stać podobnie, nie wspominając o skuterze.
@up
Megane dużo więcej pali.
Piaggio nrg mc2 extreme. W serii 98 wg gpsu pojechało.
W jakieś 2 miesiące płyn chłodniczy spadł z max na min, początki hgf?
Mogło być za dużo i sam wyrzucił, albo mocniej zacząłeś cisnąć:D
było równo z linią maxCytuj:
Mogło być za dużo i sam wyrzucił
właśnie problem w tym, że teraz zacząłem go "oszczędzać" :DCytuj:
albo mocniej zacząłeś cisnąć
Hmm, nie widać żeby gdzie ciekł? Może uszczelka pod głowicą wydmuchana już.
Leje mi trochę spod pokrywy zaworów, nie wiem jednak w jakim stanie jest uszczelka pod głowicą. Zobaczę jeszcze jutro czy nie mam już majonezu pod korkiem wlewu.
a może rozwalona nagrzewnica przepuszcza płyn? Ogrzewanie działa?
Co polecacie w okolicach 12tys. zł? Oczywiście żadnego fiata czy forda, bo z tym 1 miałem już przejścia ; ]. Obecnie mam seicento 900, jest oszczędny i ogólnie spoko ale coś większego by się przydało myślałem o Oplu astrze II serii, co sądzicie?
Astra niby fajne auto, ale jednak opel to opel - lepiej kupić coś innego ,szczególnie, że masz sporo kasy.
Golf IV ,Leon - do tej kwoty znajdziesz w tip-top stanie golfa i w bdb Leona. Kraść kradną, ale jeśli nie parkujesz na zadupiu to nie ma co się martwić. Weźmiesz sobie dizelka 1.9 110KM, sczipujesz na 130+ i masz superoszczędną (5 litrów trasa, nawet może ciut mniej), superdynamiczną (taka moc robi robotę) i w miarę bezproblemową brykę.
A jak chcesz japońca to Corolla IX ,ale tylko benziak - D4-D coś lubi się szybko zużywać i wybrzydza paliwem (podobnie jak chujowe dizle forda).
Ew. jeszcze Civic z tych lat, ale też raczej benziak.
Weź coś z gazem, paliwo idzie w góre, a gaz stoi.