Reklama
Strona 47 z 53 PierwszaPierwsza ... 374546474849 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 691 do 705 z 794

Temat: Choroba

  1. #691
    Avatar Dr Shadow
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kraków
    Posty
    300
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Poradniczek wypasny musze wyprobowac pare sposobów bo czesm mi sie nie chce isc do budyy : /

  2. #692
    Welgis

    Domyślny

    Poradnik fajny, wszystko nic dodać nic ująć, lecz na moją ciotkę (bo tym czasowo mieszkam z nią) musiała by mnie ptasia grypa dopaść realna by uwierzyła xD

  3. #693

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Białystok
    Posty
    119
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    No , no , no ... czas chorować :) Dzięki bo sie przyda (prędzej czy później). Gratz 10/10
    Cytuj cookY napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiedziałem że coś jest nie tak, u mnie drzewo stoi 10 metrów przed drzwiami i nigdy nie zapuka, na cos czyha

  4. Reklama
  5. #694
    SolidStachu

    Domyślny

    Ja mam tez dobry sposob.
    BIerzesz kawalek szynki jeszce jakiegos badziewia do ust.
    Trzymasz to pogryzione i troche herbaty do tego wypluwasz to do kibla i pokazujesz mamie ze zwymiotowales :D
    U mnie poskutkowalo :D

  6. #695
    Avatar Mikey the'Xan
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    WrocLove
    Posty
    375
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj LifeVortex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam !!

    Poradnik smieszny ale nie dla tego ze jest o niechodzeniu do szkoly tylko dlatego ze jego autor nieumie pisac .... chyba widac ze za czesto kozysta z tych sposobów.





    Swieta racja. Popracuj nad ortografia.


    Rzeczywiscie bardzo ładnie i czytelnie został napisany.... Czasami sie zastanawiam czy wogule przed napisaniem posta czytacie o czym piszecie.

    Pozdro !!
    Ty też popracuj nad ortografią!! jak mnie to wkurwia, wytyka innym błędy ortograficzne, a sam je popełnia!!

    @Topic bardzo fajne sposoby, ale ja wole zachorowac na serio ;](spanie pryz otwartym oknie) u mnie zawsze skutkuje! xD
    9/10 ( było by 10/10 ale troche błędów ortograficzych jest.

    Pozdrawiam,
    Mikey

  7. #696
    Avatar Don Master Sorcerer
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    52
    Siła reputacji
    20

    Domyślny :d

    Super Poradnik
    Przyda się.
    10/10
    ANIME = ROX!!

  8. Reklama
  9. #697
    konto usunięte

    Domyślny

    To taka alternatywa dla ułomnych, którzy nie umieją udawać (Pozdro DIDA!). Do Gimnazjum może i fajny wynalazek, potem już nie warto tego robić

  10. #698
    konto usunięte

    Domyślny

    Najs, tyle powiem =]

    /teh master

  11. #699
    Moskito

    Domyślny Lolz

    Ja mam inny sposób BARDZO skuteczny...

    Tak około 19 wieczorem gdy bedziemy w posiadanu srodka przeczyszczajacego wlewamy, lub wsypujemy 2x wiecej niz jest to jest napisane w ulotce. Choroba gotowa :P

  12. Reklama
  13. #700
    konto usunięte

    Domyślny

    No tak ale to będzie działać do około 3 godzin a rano mama się zapyta czy się dobrze czujesz i co powiesz?
    Może wykorzystać poduszkę i energicznie dmuchać w nią ciepłym powietrzem.
    Chętnie wykorzystam te wszystkie wasze sposoby.
    Dziękuje i pozdrawiam.

  14. #701
    Avatar LizZy
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    30
    Posty
    232
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dobra Robota :) Moja mama sie nawet nabrała i 3 dni w szkole w plecy i 5 lvli do przodu w tibi :D

  15. #702
    VeRtUs JeAnS

    Domyślny

    Hah wy się cieszyć kilkoma dniami, tygodniem, dwoma. Ja to sobie załatwiłem udawaną chorobą 1,5 miesiąca :P sztuczką z ziemniakami i mlekiem...wyszło mi zatrucie pokarmowe tydzień w szpitalu dwa w domu...potem tydzień anginy i dwa szkarlatyny :P a wszystko przez surowe ziemniaki zimne zepsute mleko i klasówkę z bioli :D

  16. Reklama
  17. #703
    UfCio

    Domyślny

    ja tam mam inny sposób
    ja to robie tak : rano jak idę do szkoły kupuje sobie gumę do żucia (miętową) i pepsi w puszcze z lodowki zuje z kilka sec gume i pije ta pepsi ile dam rade (lodowata w chuj) gardełko boli troszkę ale potem po kilku godzinach masz gorączkę ;p a jak nie wypali to w domu zimne mleko tez ile damy rade wypić i kilka dni w domu

  18. #704
    Avatar Zbyszek_BMW
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Posty
    55
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Świetny pomysł, aż się dziwię, że dopiero teraz to komentuję...

    Kiedyś na pewno skorzystam. Naprawdę dobra rzecz ; p

  19. #705
    Avatar Ralen
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    73
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie wiem czy ktoś już mówił o tym pomyśle (nie mam zamiaru przeglądać tylu stron z komentarzami) ;]

    Mój pomysł dotyczy termometru rtęciowego.
    Podczas naszej udawanej choroby napewno rodzic będzie kazał nam zmierzyć temperaturę. Pewnie bardzo się tego obawiacie :P Bo gorączka musi być! xD Ja wynalazłem (pewnie nie ja pierwszy) ciekawy sposób, który opiszę w instrukcji.
    1. Gdy już dostaniemy termometr trzymamy go normalnie pod pachą z dwie minuty.
    2. Następnie gdy jesteśmy sami w pokoju (jeżeli nie jesteśmy sami to idziemy do kibla bo nam niby słabo) wsadzamy termometr do gemby, pod język - może się wam to wydawać głupie, ale skuteczne.
    3. Gdy już mamy termometr w odpowiednim miejscu "mamlamy" (bez skojarzeń, najlepiej wcześniej napić się gorącej herbaty).
    4. Temperatura termometru powinna wzrosnąć przynajmiej o 4 kreski.
    5. Jeżeli nadal nie mamy udawanej gorączki to bierzemy termometr w ręce i mocno go ocieramy o skórę (tylko nie róbcie tego za szybko bo temperatura może spaść).
    6. Temperatura może być troszkę za wysoka po zrobieniu rzeczy w punkcie piątym, więc musimy troszkę strzepnąć termometr (najlepiej do temperatury 37 i około 4 kreski - czemu taka mała "gorączka"? Mała, ponieważ to dopiero początek naszej "choroby").

    Jeszcze jedno ^^ Rodzice napewno będą was straszyć, że pójdziecie do lekarza :P Nie bójcie się oni po prostu tak mówią, żebyście nie kłamali (chodzi o chorobę) ;] Najlepiej wtedy powiedzieć, że się nie boje bo naprawdę jestem chory.

    P.S. Nie "chorujcie" częściej niż raz na 3 miechy <--- tak często chorować to i tak podejrzana sprawa.
    P.S.2 Nie gwarantuje, że mój pomysł z termometrem będzie działać... U mnie przynajmniej zawszę się sprawdzał.
    P.S.3 Ja osobiście nie udaję nigdy (sorry parę razy tylko :P, ale daaaaawno już) sztucznej choroby, bo później tylko tracę zaufanie u rodziców i trzeba nadrabiać lekcję =/

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •