Reklama
Strona 33 z 42 PierwszaPierwsza ... 233132333435 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 481 do 495 z 623

Temat: CUSTOM Atlantyda-World COMMING IN 2024?

  1. #481
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,239
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Siema, miło widzieć poruszenie w temacie, również chętnie sprawdzę serwer, z jakiego silnika korzystasz?

    8.0 Custom server

  2. #482
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    z paskudnego tfs 1.5 downgrade by nekiro z jakimis łatkami od millhiore ale wiecej na tym etapie sam załatałem
    pobugowaniec obsraniec ale wazne ze dziala
    Ostatnio zmieniony przez moth : 30-04-2026, 22:57

  3. #483

    Notoryczny Miotacz Postów Fifcio jest teraz offline
    Avatar Fifcio
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    36
    Posty
    1,391
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    no to wlonczasz czy nie ;/

  4. Reklama
  5. #484
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    szkoda że bojowkarz_nonpvp słaba psycha i nie wytrzymał tej igły
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  6. #485
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Odpalaj tego zdechlaka na hamachi i lecimy

  7. #486
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    To trzeba na spokojnie. Geniuszu nie można pospieszać. Zamiast powtarzać odpal odpal to dawajcie pomysły jakie staty mogą być na itemkach, jakie main runy i jakie supporty do tych run.
    Teraz będę dorzucał że można będzie albo mane używać do castowania albo będzie można se naładować kamieniami magicznymi ładunek many w runie. Może też naładowane runy będą mieć bonus do leczenia/ataku?

    Generalnie rozwój jest DYNAMICZNY jak użytkownicy torg.pl

    Naprawiłem trochę błędów w silniku które mnie od dawna wkurwialy w tych tfsach.
    Ostatnio zmieniony przez moth : 01-05-2026, 22:24

  8. Reklama
  9. #487
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    odpal zdechlaka na boże ciało
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  10. #488
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    tfw GTA VI wyjdzie przed Azragodyną World

  11. #489
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    powiem wam jak to jest

    moth to taki cwel gm co wiecznie dodaje super featury do otsa ktory nigdy nie bedzie skonczony
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  12. Reklama
  13. #490

    Notoryczny Miotacz Postów Fifcio jest teraz offline
    Avatar Fifcio
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    36
    Posty
    1,391
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    no chyba taka prawda jest niestety

  14. #491
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    przestaniecie w koncu hejtowac? projekt ruszył z kopyta to trzeba sie radować

  15. #492
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny



    to odpal beta test server
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  16. Reklama
  17. #493
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,376
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    powiem wam jak to jest

    moth to taki cwel gm co wiecznie dodaje super featury do otsa ktory nigdy nie bedzie skonczony
    jesteś po prostu zazdrosny
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  18. #494
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    system ulepszania przedmiotow wczesniej tylko połatałem żeby poblokowac rzeczy typu soft boots bo mi sie nie chcialo tego zrobic porządnie ale w koncu sie za to wzialem i w koncu mozna miec eleganckie buty dla gita tego typu
    Atlantyda-World COMMING IN 2024?-obraz.png
    musialem troche pogrzebac zeby elegamckim sposobem rozwiazac movement speeda ale mamy to
    na boszach po prostu sie dodaje do bazowego speeda
    Atlantyda-World COMMING IN 2024?-obraz.png

    no i od razu tez jakies unikatowe zastosowanie dla enchanted staffa by wypadalo wymyslic, chuj wi moze niech enchanted staff ma mozliwosc pożarcia jakiejs runy i wtedy mozna strzelac z niego elegancko jak z wanda? jak ktos ma pomysl to mozecie zarzucić. bo teraz nawet legendarny z dobrymi statami to guwno

    wgl chiba zrobie te bonusy za upgrade czyli te +10 na softach na przykklad zeby dodawalo procentowy bonus. teraz jest +1 flat do wszystkiego za kazde +5 i tez +1 do item levelu ktory wplywa na wielkosc bonusow. a jak np dam ze za +5 bedzie 5% a za +10 bedzie 10% i +15 15% to taki spike sword bedzie mial max +3 ataku ale juz taki sov bedzie mial +7

    tera system itemaskow jest taki ze np item z duzym base levelem bedzie cos wart bo mozna se wrzucac w niego inne przedmioty tego samego typu i jest szansa ze sie zalosuje dobre rarity
    potem jak sie dodaje atrybuty to mozna se wbijac po jednym i rerollowac wartosci albo mozna yolo wbic kilka i przelosowywac wartosci wszystkich. i przy przelosowywaniu wartosci mozna zalosowac wyzsze wartosci niz te przy dodawaniu. czyli np takie giga bis buty moga zalosowac +50 movement speeda ale juz takie zrerollowane moga miec +60. a jak sie bedzie przelosowywac tylko wartosc movement speeda to +55 maksymalnie. wiec wiekszy gambling moze dac wiekszy bonus




    A w ogóle to co myślicie i takim markecie ingame:
    Fizyczne miejsce w grze gdzie podchodzisz do npc i mówisz elo chce sprzedać to i to za tyle i tyle
    I on bierze te itemy od was i leżą se gdzieś na ladach. I potem se ktoś przechodzi patrzy o elegancka runa do sumonowania shiny Pikachu. I se kupuje i pieniądze wam lecą do banku.

    Takie bardziej angażujące gameplayowo niż ten tibijski market zjebany czy wystawianie na stronie.
    Pewnie start by się przez to obsunął o jeden dzień ale chuj wie czy ktoś w ogóle by chciał taki system czy wyjebane
    Ostatnio zmieniony przez moth : 03-05-2026, 05:49

  19. #495
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jesteś po prostu zazdrosny

    jestem realista
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Oficjalna reaktywacja projektu Atlantyda World
    Przez Maciorqa w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 256
    Ostatni post: 25-03-2015, 10:10
  2. [Atlantyda World] Poszukujemy grafika/ów!
    Przez Maciorqa w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 16-02-2015, 14:26
  3. Atlantyda World REAKTYWCJA
    Przez groncio123 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 08-12-2013, 14:31
  4. Atlantyda World! Torgu RPG na całego!
    Przez Maciorqa w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 22-06-2011, 12:50

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •