Reklama
Strona 34 z 42 PierwszaPierwsza ... 243233343536 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 496 do 510 z 623

Temat: CUSTOM Atlantyda-World COMMING IN 2024?

  1. #496
    Avatar Sativa
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    588
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Nie rozumiem po co gmerać w runach i manie ? Weź zostaw ten system ulepszania reszta normalnie i jazda.

  2. #497
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,239
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To trzeba na spokojnie. Geniuszu nie można pospieszać. Zamiast powtarzać odpal odpal to dawajcie pomysły jakie staty mogą być na itemkach, jakie main runy i jakie supporty do tych run.
    Teraz będę dorzucał że można będzie albo mane używać do castowania albo będzie można se naładować kamieniami magicznymi ładunek many w runie. Może też naładowane runy będą mieć bonus do leczenia/ataku?

    Generalnie rozwój jest DYNAMICZNY jak użytkownicy torg.pl

    Naprawiłem trochę błędów w silniku które mnie od dawna wkurwialy w tych tfsach.
    Według mnie powinny być klasyczne systemy, statystyki w rzeczach nieduże aby nie psuły gry, a ją minimalistycznie urozmaicały.
    Ewentualnie system setów - jeżeli masz dany set to ogólny DMG który otrzymujesz maleje o 2% i z coraz lepszym setem odporność zwiększa się o 2% - mając crown wynosi 10% - opcja szybka, przejrzysta i bez marnowania czasu na zastanawiania się jakie statystyki poszczególny item powinien mieć.

    8.0 Custom server

  3. #498
    Avatar Sativa
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    588
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mnie to zastanawia że każdy kto umie zrobić otsa (no prócz tibiarza) to sam wpada w jakiś obłęd nowych mechanik. Rozumiem zrobić max 3 nowe proste przejrzyste. Tylko że zaraz wpadają kamienie mocy zamiast manasów, full custom grafika, jakieś inne gówna których nikt nie potrzebuje a każdy ma. Elderan w pewnym monecie był spoko a później już sam się usmiercił.

  4. Reklama
  5. #499
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    to idealnie sie sklada bo ja po pierwsze nie umiem zrobic otsa po drugie mam tylko 2 custom mechaniki tj. system enchantowania itemow oraz system magiczny. i nie mam zadnych custom grafik (no poza tym ze logo naszego glownego sponsora @Decretis ; bedzie na kazdej zbroi, broni i statkach)
    tera w takim razie tylko trzeci system custom musze wymyslic skoro jeszcze jeden moge. kutasiok ostatnio tak mnie zainspirowal z tymi npc gadajacymi przez chatgpt ze moze pojdziemy krok dalej. npc beda generowane przez sore(chiba sora juz ded to przez groka) i zamiast pisac to beda wysylac smieszne ai filmiki i zdjecia.


    a co do testow to tacy z was kurwa testerzy a nikt mi nie powiedzial ze sumon w runie powinien miec blokade zeby go nie moc chlopu za plecy rzucac w trapie i mnie oponenci zabili

    mysle ze tak z 2 tygodnie i mozna bedzie robic tzw OPEN TESTY czyli testy otwarte (via hamachi)

    a system setów by seyaelo fajny ale za malo itemaskow w tej gierce jest zeby to mialo rece i nogi. by trzeba jakies losowe itemy w sety laczyc a polowa itemow i tak by byla bezwartosci bo by nie nalezala do zadnego setu
    Ostatnio zmieniony przez moth : 03-05-2026, 15:53

  6. #500

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    449
    Siła reputacji
    8

    Domyślny


  7. #501
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    patch 4.5%
    Atlantyda-World COMMING IN 2024?-obraz.png
    system rozszerzono o phys conversion na melee broniach.
    dostepne earth, fire, ice, energy, death, holy (wartosci jeszcze nie ustalone, pewnie dla death i holy beda duzo nizsze niz dla elemental)
    Atlantyda-World COMMING IN 2024?-obraz.png

    jak widac w przypadku broni ktora ma natywnego converta to dziala w ten sposob ze respektuje natywnego converta i na niego convertuje zamiast na to co zalosowalismy

    Atlantyda-World COMMING IN 2024?-obraz.png

    czyli np mozemy miec relic sword z convertem na ice i se huncimy smoki a potem idziemy zahuncic sea serpenty na przyklad to se walimy w niego enchanted small amethysta i wtedy calego converta zamienia w energy

    w przypadku distance broni jeszcze nie wprowadzilem converta bo wiekszosc broni dystansowych korzysta z ataku na amunicji a nie na broni wiec bron musialaby convertowac atak amunicji.

    a no i se tak teraz mysle czy nie lepiej zeby to bylo na amulecie albo na ringu bo wtedy mozemy se zmieniac ringi w zaleznosci od tego co bijemy zamiast zmieniac bron czy enchanty
    Ostatnio zmieniony przez moth : 03-05-2026, 21:00

  8. Reklama
  9. #502
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,374
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    kurasiok mam nadzieję że będzie działał na tym zdechlaku bo nie mamy po 15 lat
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  10. #503
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    No ja myślę, bo podpisałem już z kutasiokiem umowę na 14 VMek 24/7

  11. #504
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    8,007
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ten ots nie ma prawa dzialac
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  12. Reklama
  13. #505
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ten ots nie ma prawa dzialac
    w koncu ktos to dostrzegl
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  14. #506
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Przestańcie mi serwera prześladowac. Będzie działać jak iglica perlica tylko że nikt nie będzie chciał na nim grac bo zawsze tacy jesteście mówicie odpal odpal w potem nikt nie przychodzi

    A na kutasioka przygotowuje zaawansowany system analityczny(podejrzani o mc będę dostawać piłkę i muszą grać mecz 90minut)
    Więc radzę uważać bo gm może i nie patrzy ale system będzie śledził wasze poczynania

    A no i phys convert elegancko śmiga na ringach. Dzisiaj będzie dodawany bleed i może cos ofensywnego jeszcze wymyślę. Bo jakie luck czy gold found to chyba bez sensu dodawać na itemy?
    Ostatnio zmieniony przez moth : 04-05-2026, 07:34

  15. #507
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Ja nie wiem o czym ty mówisz, chcę po prostu być kanajtem i walić z axa a nie siedzieć godzinami i analizować jaki build przygotować na klepanie smoków na Darashii

  16. Reklama
  17. #508
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    spokojnie to bedzie wszystko bardzo intuicyjne

  18. #509
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    32
    Posty
    21,317
    Siła reputacji
    35

    Domyślny

    Cytuj Decretis napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nie wiem o czym ty mówisz, chcę po prostu być kanajtem i walić z axa a nie siedzieć godzinami i analizować jaki build przygotować na klepanie smoków na Darashii
    Future is now old man, tak się gra w mmo teraz gościu, przykro mi
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  19. #510
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,374
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w koncu ktos to dostrzegl
    przestań mi serwery prześladować
    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)

Podobne tematy

  1. Oficjalna reaktywacja projektu Atlantyda World
    Przez Maciorqa w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 256
    Ostatni post: 25-03-2015, 10:10
  2. [Atlantyda World] Poszukujemy grafika/ów!
    Przez Maciorqa w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 16-02-2015, 14:26
  3. Atlantyda World REAKTYWCJA
    Przez groncio123 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 08-12-2013, 14:31
  4. Atlantyda World! Torgu RPG na całego!
    Przez Maciorqa w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 22-06-2011, 12:50

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •