system ulepszania przedmiotow wczesniej tylko połatałem żeby poblokowac rzeczy typu soft boots bo mi sie nie chcialo tego zrobic porządnie

ale w koncu sie za to wzialem i w koncu mozna miec eleganckie buty dla gita tego typu

musialem troche pogrzebac zeby elegamckim sposobem rozwiazac movement speeda ale mamy to
na boszach po prostu sie dodaje do bazowego speeda
no i od razu tez jakies unikatowe zastosowanie dla enchanted staffa by wypadalo wymyslic, chuj wi moze niech enchanted staff ma mozliwosc pożarcia jakiejs runy i wtedy mozna strzelac z niego elegancko jak z wanda? jak ktos ma pomysl to mozecie zarzucić. bo teraz nawet legendarny z dobrymi statami to guwno
wgl chiba zrobie te bonusy za upgrade czyli te +10 na softach na przykklad zeby dodawalo procentowy bonus. teraz jest +1 flat do wszystkiego za kazde +5 i tez +1 do item levelu ktory wplywa na wielkosc bonusow. a jak np dam ze za +5 bedzie 5% a za +10 bedzie 10% i +15 15% to taki spike sword bedzie mial max +3 ataku ale juz taki sov bedzie mial +7
tera system itemaskow jest taki ze np item z duzym base levelem bedzie cos wart bo mozna se wrzucac w niego inne przedmioty tego samego typu i jest szansa ze sie zalosuje dobre rarity
potem jak sie dodaje atrybuty to mozna se wbijac po jednym i rerollowac wartosci albo mozna yolo wbic kilka i przelosowywac wartosci wszystkich. i przy przelosowywaniu wartosci mozna zalosowac wyzsze wartosci niz te przy dodawaniu. czyli np takie giga bis buty moga zalosowac +50 movement speeda ale juz takie zrerollowane moga miec +60. a jak sie bedzie przelosowywac tylko wartosc movement speeda to +55 maksymalnie. wiec wiekszy gambling moze dac wiekszy bonus
A w ogóle to co myślicie i takim markecie ingame:
Fizyczne miejsce w grze gdzie podchodzisz do npc i mówisz elo chce sprzedać to i to za tyle i tyle
I on bierze te itemy od was i leżą se gdzieś na ladach. I potem se ktoś przechodzi patrzy o elegancka runa do sumonowania shiny Pikachu. I se kupuje i pieniądze wam lecą do banku.
Takie bardziej angażujące gameplayowo niż ten tibijski market zjebany czy wystawianie na stronie.
Pewnie start by się przez to obsunął o jeden dzień ale chuj wie czy ktoś w ogóle by chciał taki system czy wyjebane
Zakładki