Nie jestem w tym sam. W moim teamie są: Seya (mapper, grafik, łeb od pomysłów), Serinth (programista: C++ i PHP/HTML) no i ja (mapper, skrypter).
A co do startu, to muszę skończyć podstawę - MainLand, gdyż owy ground jest jeszcze nie skończony z powodu potrzebnych przeróbek lokacji, gdyż jak wcześniej robiłem mapę, to były to miejscówki skopiowane z innych map (lamiłem wtedy), a jako, że ja chcę mieć swoją mapę całkowicie własną, więc niestety trzeba poczekać. Z Seyą właśnie zamierzamy zabrać się za porządną zapowiedź serwera opisową jak również trailer.
A oto, co mi zostało do zrobienia:
Południowo-zachodnia część kontynentu (bagienna) musi zostać "wypełniona", to samo tyczy się prawej strony lądu.
Wcześniej te strony były puste, gdyż nie chciało mi się wypełniać ich i zostawały dziury. Podczas testów gracze narzekali, że nie ma gdzie expić - i mieli racje, dlatego nie chcę dopuścić do takiej sytuacji i jak najbardziej "dopieścić" każdy zakamarek mapy :P
A co do północy, która była robiona przez Serinth'a wieki temu, to muszę powiedzieć, że tam również nic nie ma w podziemiach. No, coś tam jest, ale porządnie expić się nie da i to również wymaga pracy.
Co do północnej części, nie mam pomysłu czym (jakimi potworami) wypełnić owe podziemia i jak ma wyglądać resp, więc jeżeli ktoś ma jakiekolwiek propozycje, to jestem otwarty :D
Regards~
Zakładki