no kibole nigdy nie byli zbyt rozgarnieci
zostaje supermistrzem wszechswiatu

Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 10-05-2026, 21:11
bez robercika, bez kijanki, bez rafalali i bez dżamala
na chuj to oglądać w ogóle
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
nie strzelil jak mial okazje no ale jest juz mistrzem wszechswiatu
na pewno pobije rekord robsona
a tu 1 mecz do końca i 8 goli brakuje by wyrównać
gdzie jeszcze jak se patrzę to jakiś chyba rekordowy sezon bayernu bo mają 117 goli strzelonych + 1 mecz więc pewnie koło 120 się zakręcą, gdzie w tamtym sezonie co roberto 41 strzelił mieli 99 strzelonych

Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 2 gości)
Zakładki