Reklama
Strona 4333 z 4355 PierwszaPierwsza ... 33333833423342834323433143324333433443354343 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 64,981 do 64,995 z 65313

Temat: Piłka Nożna

  1. #64981
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,912
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    no kibole nigdy nie byli zbyt rozgarnieci

  2. #64982
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    tak to juz dzis wielki zostaje supermistrzem wszechswiatu

  3. #64983
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    10,417
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Zachód szynka wytrzymajcie jeszcze 45 minut

    A co do Slavii to myślę że klub się wybroni, komisja uzna że to by nic nie dało i nie będzie walkowera, względnie dograją te 3 minuty

  4. Reklama
  5. #64984
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    REKLAMA
    Barcelona: Joan García - Eric, Cubarsí, Gerard Martín, Cancelo - Gavi, Pedri - Rashford, Dani Olmo, Fermín - Ferran.

    GUARDIOLA TY CWELU JEBANY KURWOI

  6. #64985
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    xivan rzyga :---DDD

  7. #64986
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co do Slavii to myślę że klub się wybroni, komisja uzna że to by nic nie dało i nie będzie walkowera, względnie dograją te 3 minuty
    nie wiem jak tam w czechach, ale u nas to na bank byłby walkower, i w każdym innym cywilizowanym kraju też

    gdyby chodziło o sam wjazd na murawę, to może udałoby się to opanować i wznowić mecz, albo faktycznie by dograli te 3 minuty w innym terminie
    byłyby tłumaczenia, że wbiegli przez pomyłkę xD bo zegar stadionowy odmierza tylko do 90 minut i nie mieli świadomości ile jeszcze tego doliczonego czasu zostało, i przy którymś gwizdku myśleli, że koniec xD no i jakoś by się wybronili

    ale po tym, jak niektórzy atakowali piłkarzy sparty to imo nie ma opcji, i będzie walkower plus pewnie jeszcze grube sankcje, no chyba że czechy są jakimś dzikim krajem

    E: ostatnio w anglii była taka sytuacja, że gospodarze na minutę przed końcem doliczonego czasu szczelili gola dającego im awans, i kibice wbiegli na murawę się cieszyć, ale jeszcze trzeba było dograć tę minutę xD no i jak już zeszli, to mecz został wznowiony i chłopy zdążyły jeszcze stracić i nie awansowały xD



    no ale tutaj wbiegli tylko się cieszyć i szybko zeszli, a tam w pradze to se pogonili piłkarzy sparty xD co dosłownie wszystko zmienia

  8. Reklama
  9. #64987
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    swoją drogą, to niezłe el klasyko bez robercika, bez kijanki, bez rafalali i bez dżamala na chuj to oglądać w ogóle

  10. #64988
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,912
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ale jednak piłka nożna to gra dla ciot jak te wszystkie pedały staniki noszą

  11. #64989
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    32
    Posty
    21,317
    Siła reputacji
    35

    Domyślny

    Sam byś taki chciał, tylko zazdrościsz i się wyżywasz
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  12. Reklama
  13. #64990
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    ROBERT MISTRZEM GALAKTYKI!!!!!!!!!!!!!

  14. #64991
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,145
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    piękna kariera

  15. #64992
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    szkoda ze nie strzelil jak mial okazje no ale jest juz mistrzem wszechswiatu

  16. Reklama
  17. #64993
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,145
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    w ogóle gdzieś tak w środku sezonu się zaczęło gadanie u niektórych że wielki karry hane ANGLIK na pewno pobije rekord robsona a tu 1 mecz do końca i 8 goli brakuje by wyrównać gdzie jeszcze jak se patrzę to jakiś chyba rekordowy sezon bayernu bo mają 117 goli strzelonych + 1 mecz więc pewnie koło 120 się zakręcą, gdzie w tamtym sezonie co roberto 41 strzelił mieli 99 strzelonych

    goli z karniaczkuw też mniej

  18. #64994
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    31
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Co chłopaki odwaliły za patobusa

    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  19. #64995
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,912
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w ogóle gdzieś tak w środku sezonu się zaczęło gadanie u niektórych że wielki karry hane ANGLIK na pewno pobije rekord robsona a tu 1 mecz do końca i 8 goli brakuje by wyrównać gdzie jeszcze jak se patrzę to jakiś chyba rekordowy sezon bayernu bo mają 117 goli strzelonych + 1 mecz więc pewnie koło 120 się zakręcą, gdzie w tamtym sezonie co roberto 41 strzelił mieli 99 strzelonych

    goli z karniaczkuw też mniej
    jak robert pobił rekord to niemieckie szpece mówiły że ten rekord już nigdy nie zostanie pobity

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 4 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 3 gości)

  1. Bromon

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •