Reklama
Strona 3 z 6 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 78

Temat: Mieszkanie - ogród, plus kilka pytań

  1. #31
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    31
    Posty
    2,509
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Sprzedaj te mieszkanie za 100k i będziesz miał kasę.

  2. #32
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    30
    Posty
    22,169
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Zamiast papieru toaletowego uzywaj gazetek reklamowych z reala/biedronki/lidla(sa darmowe), w zależności od twojej częstotliwości srania zaoszczędzisz 0,45-1,8 zlotych miesiecznie

  3. #33
    Avatar Sasquacz
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    81
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nie jedz nic przez 3 tygodnie bo podobno tyle może człowiek wytrzymać. No a woda z rzeki jak koledzy już mówili przede mną.

    Dziękuje ,że mogę uczestniczyć w tym bo temat bardzo ciekawy.

  4. Reklama
  5. #34

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Przelewaj wodę z kąpieli (oczywiście raz w tygodniu, bo oszczędnie) do wiader i spuszczaj nią kupę w kiblu (ale tylko kupę, sików się nie opłaca).

  6. #35
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    30
    Posty
    22,169
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Jak masz kwiatki w mieszkaniu to je odrazu wypierdol(albo sprzedaj) zebys nie musiał ich podlewac, 1 kwiatek średniej wielkości to około 3 groszy tygodniowo, 12 miesiecznie to juz o 0,15% rachunki w dol, jak tak dalej pojdzie z tymi radami to za darmo będziesz tam mieszkal

  7. #36
    Boruciarz

    Domyślny

    ja wiem, że to nie jest troll temat bo znam takich ludzi i o borze, jak ja kurewsko nimi gardze. i to kurwa nieprzyjemne uczucie, jak w towarzystwie widac, ze ten jeden patologiczny osobnik ma na cos ochote, wszyscy wpierdalaja, a on sobie z determinacja i stalową miną tego odmawia bo w tej cenie miałby kurwa 0,3 kilowata prądu żeby napędzić kołowrotek świnki morskiej

  8. Reklama
  9. #37
    Avatar mazda313
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,004
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Obczaj sobie restaurację, albo fryzjera gdzie jest darmowa woda/kawa, udawaj że się zastanawiasz a tak naprawdę przelewaj do butelki, w ten sposób możesz odłączyć wodę od domu.
    + podpierdalaj papier toaletowy z publicznych ubikacji.

  10. #38

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj mazda313 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Obczaj sobie restaurację, albo fryzjera gdzie jest darmowa woda/kawa, udawaj że się zastanawiasz a tak naprawdę przelewaj do butelki, w ten sposób możesz odłączyć wodę od domu.
    Podobnie można robić w KFC, że niby darmowa dolewka jak kupisz raz kubek (wiem, że to wydatek kilku złotych, ale żeby zarobić trzeba najpierw zainwestować) i przelewać z kubka gdzieś do butelek.

  11. #39
    Boruciarz

    Domyślny

    parę lat temu na tym forum już była chyba gruba inba z kfc jak jakies gimby przelewały cole z kfc do baniek 5l

  12. Reklama
  13. #40
    Avatar Mysterious Boy
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Venezuela
    Wiek
    31
    Posty
    2,509
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    parę lat temu na tym forum już była chyba gruba inba z kfc jak jakies gimby przelewały cole z kfc do baniek 5l
    Mieszkanie - ogród, plus kilka pytań-r3rrrr.jpg

    A Ty skąd niby to wiesz? Newfagu

  14. #41
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    32
    Posty
    6,788
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale macie problemy

    Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie. Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.
    Nie zaliczam do jedzenia picia, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

    A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
    Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

    1kg ryżu ok.3zł
    1kg makaronu ok.2,5 zł
    1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
    6kg ziemniaków ok.8zł
    2kg margarany ok 5 zł
    150 bułek około 50zł
    10 paczek Chochoszoków ok. 20
    15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

    Razem około 100zł.
    Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

    Jak to jemy?
    Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.
    Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
    Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.
    Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.
    Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.

    Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.
    Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

    Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
    Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać

  15. #42

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale macie problemy

    Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie. Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.
    Nie zaliczam do jedzenia picia, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).

    A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.
    Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:

    1kg ryżu ok.3zł
    1kg makaronu ok.2,5 zł
    1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł
    6kg ziemniaków ok.8zł
    2kg margarany ok 5 zł
    150 bułek około 50zł
    10 paczek Chochoszoków ok. 20
    15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.

    Razem około 100zł.
    Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.

    Jak to jemy?
    Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.
    Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.
    Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.
    Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.
    Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.

    Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.
    Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.

    Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.
    Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać
    Ale przecież ta pasta z karambaaa.ork ma z dobre 5 lat. xD W każdym razie lecę po chocoszoki, bo mi narobiłeś smaka (o ile jeszcze istnieją).

  16. Reklama
  17. #43
    Avatar Maniek900
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    1,965
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    taki tryb żywienia tzn pastwiskowy to najlepsza drogo do otylej sylwetki i wielu chorób, same węgle, duzo cukru (bo cola) i zero bialka, tluszczu. Japierdole rozumiem jesc tanio, ale to jest na prawde samobójstwo. To juz lepiej fajki pal.

    Ja wydaje 400-500zł miesiecznie na osobe i zyje na wypasie. Mysle ze jakbym ukrócił pierdoły to bym wydał w miesiacu 300zł ze zdrową dietą

  18. #44

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    628
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale przecież ta pasta z karambaaa.ork ma z dobre 5 lat. xD W każdym razie lecę po chocoszoki, bo mi narobiłeś smaka (o ile jeszcze istnieją).
    istnieja, ale teraz sa za okolo ~2,50 albo 2,60

  19. #45
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Mysterious Boy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A Ty skąd niby to wiesz? Newfagu
    Bo jestem zresocjalizowanym boruciarzem, a co kurwa.

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Mieszkanie - Warszawa
    Przez .::Davido$::. w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 14-11-2015, 01:05
  2. s6 edge plus czy iphon 6 plus?
    Przez Badyll w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 10-10-2015, 14:06
  3. Zatkana toaleta i zalane mieszkanie
    Przez marek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 09-07-2015, 23:44
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 29-01-2015, 09:51
  5. Mieszkanie studenckie we Wrocławiu
    Przez fracek91 w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 03-10-2014, 12:43

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •