Adamson napisał
Ogarnijcie, kto by się nie odezwał to i tak zostanie zbesztany przez resztę jako kindermetal albo ciota. Ktoś lubi, niech słucha NW (osobiście kiedyś ich bardzo ceniłem). Co do Mety to prawda że się zeszmaciła ale nie zapominajcie o Kill'em i MoP.
A co do tekstów to nie pie*dol że przesłanie jest ch*ja ważne, to czyni muzykę głębszą. Jak wolisz posłuchać napier*alania to odpal sobie jakieś technomulstwo z tekstem o najfajniejszej dupie na świecie.
Tekst ma pasować pod muzyke, muzyka ma mu tworzyć klimat w pewnym sensie, wiesz o co chodzi? Dobrym przykładem jest np De Mysteriis Dom Sathanas albo demówki i pierwsze 2 albumy behemotha, tam było czuć lasy i w tekstach i muzyce.
A co do Mety to na żywo rozpierdala! A o Ride The Lightning i And Justice to już zapomniałeś? Czarny album też coś wniósł, wyszedł z metalem do szerszej publiki, bardzo dobry album żeby komuś pokazać że metal nie musi być czystą napierdalanką a jednak może "wpaść w ucho"
Zakładki