Myślę, że płytki nie spieprzą, bo grają rodzaj muzyki, której się spieprzyć nie da.
W sumie to psychopathy red nie powala na kolana, jest po prostu dobre. Oby reszta płyty była lepsza.
Wersja do druku
Myślę, że płytki nie spieprzą, bo grają rodzaj muzyki, której się spieprzyć nie da.
W sumie to psychopathy red nie powala na kolana, jest po prostu dobre. Oby reszta płyty była lepsza.
A slucha ktos tutaj Helloween? Bardzo mi sie spodobali. Szczegolnie utwory: I Want Out, Where The Rain Grows, I Can.
A w ogole, to slucham Judas Priest, Turbo, Megadeth, Blind Guardian, a w perspektywie Helloween. No i In Flames, ale tych juz coraz rzadziej.
Kocham Helloween! Keepera I i Live in the U.K mam na winylach <totalny kvlt> , Keepera 2 na CD :) Keeper 2 to moja ulubiona płyta. Kawałki ukochane to I Want out, Eagle fly free a trzeci hmm future world.
Happy Happy Helloween Helloween Happy Happy Helloween Helloween
A tak w ogóle, jest ktoś poinformowany dobrze o tym jakie płytki niedługo i czyje wychodzą? Bo ja to tylko kawałkami wiem ;).
Posluchaj sobie pierwszych plyt, zupelnie inne niz te nowe 'produkcje' [no, come clarity ma pare fajnych kawalkow, ale np najnowsza plyta to jakis zart] The Jester Race, Lunar Strain, moze jeszcze Clayman. Jak chcesz utwory - to z moich ulubionych: Behind Space, Goliaths Disarm Their Davids, Moonshield, The Jester Race. Z nowszych Crawl Through Knives, Reflect The Storm. Ogolnie fajny band, ale jak przesluchalem plyte A Sense of Purpose czy jak to sie tam zwie to troche zwatpilem. :P
Percival Schuttenbach - moje dzisiejsze odkrycie. Posluchalem sobie Satanismus i jestem wgnieciony w fotel. Cos wspanialego, ten klimat! Nie moge przestac sluchac. Co sadzicie o zespole/piosence? Jutro mam zamiar ogarnac inne kawalki...
Percival Schuttenbach - Satanismus - dobry utwór, choć dziwny utwór. Przyjrzę się temu zespołowi ;).
Słyszeliście o Morhanie ? Polski zespół - dowiedziałem się o nich bo na NK mnie zaprosili ^^.
http://www.youtube.com/watch?v=8TxaWmkovIo
Moim zdaniem zajebisty utwor. Tylko szkoda ze tam jest z 30 slow calego tekstu. Musze przyznac, ze solo jest zajebiste.
@up
Taa, jako jakis sredniowieczny band czy cos.
Mi wsystko dziala, tu masz profil na MySpace
Jeśli chodzi o Percival to służę pomocą w sprawie linka do "utworów zebranych". Mam nadzieję, że to legalne...
A w tych klimatach polecam również grupę Żywiołak i ich nowy album "Nowa Ex-Tradycja". Porządne folkowe granie w słowiańsko-pogańskim sosie.
Joł. Słuchajcie, mam taką prosbe. Sluchałam rapu, jednak jest to dla mnie cos wiecej niz muzyka, a czasem poprostu chce posluchac czegos byle posluchac, wiecie o co chodzi. Poprostu tak wyladowac sie muzycznie ;d Mialem z ~50 kawalkow roznych gatunkow i sobie czasem sluchalem. Rzecz w tym ze sie znudzilo ;d Usune wiec te stare a w zamian maja wejsc nowe. Pytanie jakie kieruje do was. Metal/rock, byle nie za mocne. Mocne nie w sensie brzmienia, ale wokalu. Nie chce mocnego darcia mordy typu behemoth. Wiec jakies propozycje?