Renuwki zawsze problem z elektryką, ZAWSZE. Opel z kolei to zgnilak chociaz przy tym roczniku jeszcze z 2 latka pojezdzisz. Chyba, że kupisz zdrowy egzemplarz i dasz do profesjonalnej konserwacji. W tym budżecie co do hatchbaka mogę ci polecić Golfa MK VII. Sam mam jako drugie auto do zadań specjalnych i od 4 lat jedyne co wymieniłem to rozrzad, opony i olej chociaż najebane już ponad 260k kilometrów. Jak dużo latasz w trasy to 2.0/1.6 TDI, jak miasto to 1.4TSI. Ja mam tdika i jest miodzio.

