Hehe, napić się można, ale ja teraz do chodzieży kawałek mam, bo teraz siedze w Szcz ;d
Wersja do druku
Hehe, napić się można, ale ja teraz do chodzieży kawałek mam, bo teraz siedze w Szcz ;d
Tak, chodzi o silikonowy. Ja sypałem do dużych skarpet, kładłem je pod fotelami i miałem spokój z wilgocią.
hehe
Załącznik 356572
Ja mam 500km do Chodzieży XD
A w jaką skarpetę polecacie? poliester, wełna czy inny?
Tylko u mnie specyfika pracy nie pozwala na wolne :p
Jaki produkt do skóry zamówić? Sonax który jest wszędzie dostępny nada się?
Zagłębiłem się mocniej w temat e60. Odpulam temat diesla i nastawiam się tylko na benzyne z gazem. Dużej różnicy w spalaniu nie będzie między 2.2 i 3.0 także w 3.0 celuje. Nie rozumiem tego, ale najwięcej na handel zagazowanych jest 2.2 potem 2.5 i najmniej 3.0. Zupełnie nie wiem o co chodzi.
W ogóle jest najmniej 3.0, a powód jest prosty - ogólnie jest ich najmniej, najmniej wyjechało ich z salonów.
A tak bardziej współcześnie i przyziemnie - 3.0 mają największe zużycie oleju i praktycznie każde coś chla. Wiadomo, wszystko to M54, ale akurat 3.0 pije najwięcej i co zrobisz, tak już jest.
Ja z Chodzieży do Rzeszowa jechalem i tez mi wielkie halo xD
Na letni forumowy meeting wszyscy wpadnijcie i tyle ;) Będzie car spot i będzie integracja z użytkownikami :)
Prawda, prawda. Ale pewnie znowu będzie chujowy termin i nie będzie mnie w Polsce XD
Czy częste butowanie(do dechy) ma negatywny wpływ na skrzynie, albo silnik? Chodzi mi o gwałtowne przyspieszenie z małej prędkości. Zdarza mi się trochę piłować silnik i zastanawiam się, czy automat jako taki jest do tego przyzwyczajony. Zaraz się prawdziwa zima zacznie i gdzieś też by się powariowało bez esp gdzie pewnie bym auta nie oszczędzał.