Reklama
Strona 86 z 531 PierwszaPierwsza ... 3676848586878896136186 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,276 do 1,290 z 7965

Temat: Wszystko co dotyczy motocykli i motorowerow !! TYLKO TUTAJ !

  1. #1276

    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    na koncu kosmosu
    Posty
    46
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    chlodzony powietrzem - nie ma chlodnicy, przy silniku ma "wiatrak", na cylindrze ma zeberka, nie ma wskaznika temperatury

    chlodzony ciecza - ma chlodnice umieszczona pod przednim plastikiem, do silnika ida przewody z ciecza, cylinder nie ma zeberek, ma wskaznik temperatury

  2. #1277
    Avatar Assasin
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    155
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj dexxam napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    NRG nie ma na wtrysku !!!!!!!! tylko apka sr wymyslila takie cos ;p dobra chlopaki bo wlasnie zapomnailem looknac czym sa chlodzone sqty ;p moglibyscie mi powiedziec jak to sie odroznia czym jest chlodzony? Bo chlodnica to jak jest to jest gdzies ukryta nie tak jak w zwyklym moto, wiec tak patrzac na silnik jak to rozpoznac.

    No i moglibyscie mi doradzic co wkoncu by kupic przyjmujac wszystkie wersje chlodzenia ;p tzn taka rospiska ze apka ac nrg lc ; apka lc nrg ac ; apka ac nrg ac ; sr lc nrg lc <<<i co lepiej w kazdej z sytuacji kupic. Mnie kusi nrg bo jest nowszy o 4 lata.
    Mnie tam osobiście się sr'ka bardziej podoba od nrg, te lampy tylne zajebiste. Jednak nrg, będzie z silnikiem p/g ofc, a apka z minarelli (taki jak w roxach) do których jest duuuuuuuuużo część tuningowych. A co do tej swojej rozpiski to sr lc nrg lc ;)

  3. #1278
    Gevo

    Domyślny

    taka pogoda ze juz nie pojezdzi :/

  4. Reklama
  5. #1279

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    867
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Assasin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mnie tam osobiście się sr'ka bardziej podoba od nrg, te lampy tylne zajebiste. Jednak nrg, będzie z silnikiem p/g ofc, a apka z minarelli (taki jak w roxach) do których jest duuuuuuuuużo część tuningowych. A co do tej swojej rozpiski to sr lc nrg lc ;)

    no chyba wiem ze najlpeiej LC !!!!! ale sie pytam co w kazdej z wyrzej wymienionych sytuacji zrobic. Chyba jeszcze raz to napisze.
    Co wybrac w poszczegolnej sytuacji:
    -jezeli sr bedzie lc a nrg ac
    -jezeli sr bedzie ac a nrg lc
    -jezeli sr bedzie ac i nrg ac
    -jezeli sr bedzie lc i nrg lc
    I teraz moje pytanie co kupic w kazdej z powyrzszych mozliwosci. Apka za mna troche nie przemawia bo jest 00 a nrg 04, zreszta i tak nie bede na tym dlugo jezdzil (tak z pol roku-rok)i trzebaby bylo to sprzedac a zeby duzo nie stracic to bym wolal to nrg.
    Opcje tunigu mnie nie iteresuja ;p przynajmniej narazie. Dlatego sie pytam zebym nie stracil na nim duzo i zeby jakos szybko sie sprzedal. Bo bede mial zamiar kupic cos wiekszego i wtedy kazda zlotowka jest potrzebna i nadodatek wszystkie okazje trafiaja sie kiedy nie mzona czegos sprzedac i nie ma chajsu ;p
    Ostatnio zmieniony przez dexxam : 21-11-2008, 16:08

  6. #1280
    CzArNy__

    Domyślny

    Zachowujesz sie jak pięciolatek...

    Bierz cos co ma silnik LC i co bardziej Ci się podoba. Normalna gadka do Ciebie nie dociera.



    P.S.
    Mniej stracisz na nrg.

  7. #1281
    Gevo

    Domyślny

    bierz piaggio bo mlode to latwiej sie sprzeda i mniej stracisz na wartosci , ale lipa jest jak jest AC :D

  8. Reklama
  9. #1282
    CzArNy__

    Domyślny

    Moto w Belgii kosztuje 2000 ojro. Jakie podatki płaci sie zeby sciągnąc moto do Polski? Akcyza, cło? Wielkość podatków zalezy od ceny moto (ileś % wartości motocykla?)?

  10. #1283

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    867
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Czarny widac ze nie czytales moich postow wczesniej. Chodzi o to ze na dniach jade po to, a ostatnio jak bylem obejrzec to wylecialo mi z glowy zeby sprawdzic ktory sqt czym jest chlodzony. I dlatego sie kurwa pytam co w kazdej sytuacji wybrac bo nie bede tam jezdzil po 100 razy. A typ jest za granica wiec nie moge zadzwonic i sie spytac... Nie zachowuje sie jak piecolatek, tylko sie nie znam na skuterach bo nigdy takowego nie posiadalem i chce sie dowiedzec zeby chajsu w bloto nie wyrzucac...

  11. #1284
    CzArNy__

    Domyślny

    Było wyraźnie napisane, że LC.

    Jeśli oba będą chłodzone tak samo to pozostaje patrzeć na stan silnika, plastików, czy przód nie jest cofnięty (czasami można trafić na "bezwypadkowy" z lagami cofniętymi do samego plastiku), sprawdź czy po puszczeniu kiery jedzie prosto. Jesli masz jakiekolwiek wątpliwości to najpierw się zapytaj kogos obeznanego w temacie.

  12. Reklama
  13. #1285

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    867
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Chyba nie wyraznie ;/ Ale nie bede sie klucil bo mam troche honoru. Mimo wszystko dzieki Czarny za rady.

  14. #1286
    CzArNy__

    Domyślny

    Cytuj Assasin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A co do tej swojej rozpiski to sr lc nrg lc ;)

    Bierz cos co ma silnik LC
    Fakt, nie było napisane...




    Ócił

  15. #1287

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    867
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Mam jeszcze jeden problem. Ten skuter jest z Anglii i naczytalem sie w internecie ze musze jakies druki na dowodzie V5 albo V5C i wysylanie czesci tych papierow do jakiegos DVLA w Anglii. Troche sie przestraszylem, a nie chcialbym sie naciac i kupic cos czego nie da sie zarejestrowac.Gevo pisal ze wystarczy dowod V5C i umowa, a ten typ co sprzedaje ma wlasnie orginalny dowod i umowe, tylko czy to napewno wystarczy i nie bede musial czegos tam wysylac za granice?
    Ostatnio zmieniony przez dexxam : 22-11-2008, 12:05

  16. Reklama
  17. #1288
    Gevo

    Domyślny

    vat 24 chyba jeszcze potrzeba

  18. #1289

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    867
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Kupilem tego ngr mc3 ;p i jest w cieczy ;D Tylko jest problem bo kreci mi sie do 9 tys obrotow i nie wiem czy to tak ma byc czy jest blokada na module czy blokada jest jeszcze gdzies indziej i to blokuje(czytalem na necie ze ten model piaggio nie ma blokady na module).
    Ostatnio zmieniony przez dexxam : 26-11-2008, 17:09

  19. #1290
    Gevo

    Domyślny

    Co tutaj tak cicho ? Zeby nam tematu nie wywalili :)

    Moze byc blackbox

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. PlayStation 3 - tutaj wszystko
    Przez Imonek w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3792
    Ostatni post: 13-07-2017, 07:59
  2. Wszystko, co dotyczy Sony PSP
    Przez Kacpero w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2063
    Ostatni post: 28-02-2014, 19:03
  3. Wszystko co dotyczy palka?
    Przez xsxsxs w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 04-02-2014, 15:41
  4. Smiechowisko - tylko tutaj linki do smiesznych rzeczy
    Przez Palladni w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 668
    Ostatni post: 24-09-2013, 18:23
  5. Wszystko co dotyczy Test Serwera tutaj !
    Przez Harros Ruca w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post: 28-06-2010, 01:37

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •