"Proście, a będzie wam odebrane, szukajcie, a zgubicie; kołaczcie, a zamkną wam. Każdy bowiem, kto prosi, jest mu odebrane, a kto szuka, gubi, a kto kołacze, temu zamkną." (Szatan. 7,7-8)
Wersja do druku
"Proście, a będzie wam odebrane, szukajcie, a zgubicie; kołaczcie, a zamkną wam. Każdy bowiem, kto prosi, jest mu odebrane, a kto szuka, gubi, a kto kołacze, temu zamkną." (Szatan. 7,7-8)
https://i.imgur.com/pgvLsUq.png
lewicowa logika i rownosc plci odcinek 90984953489
gdzie jest Europa kurwa czemu jeszcze nie pomagamy Grekom sie bronic przed inwazja. art 5 nato i do walki!
@tibia77 ;
Nie lap mnie za slowka, wyobrazasz sobie zw ba ukrainie beda cokolwiek badac? :kappa
ale wy(xivan) macie najeane we łbach z tym 5g xD
lord xivan:
-wielki czlowiek
-troszczy sie o wasze dobro
-wszystko o czym mowi opiera na solidnych dowodach
bogluto:
-jakis debil wo gule co to ma byc
zyjemy w swietnie przemyslanej symulacji, a wszystkim tym zarzadza wszechmocny tadeosz
prosze napisac gdzie napisalem nieprawde
https://snipboard.io/ux3LiX.jpg
PS. @Master ; jak tam mercator, zostanie ci chociaż żeby mi jakiegoś wojaczka postawić?
na pewno tego nie zrobiłeś
tylko teraz jak taki p0lak chwalisz się cudzymi osiągnięciami, rozpaczając nad tym ile utopiłeś w mercatorze
zgadza się?
Ostatnio czytałem teorie spiskową o tym że szepionka na koronowirusa która za jakis czas powstanie będzie z nanobotami które bedą sterowane falami 5g by wywolywać choroby i kontrolować populacje domyślam się że ty wierzysz w ten chłam jak z resztą we wszystkie teorie spiskowe jakie znajdziesz w internecie. Pierdolone jaszczutrki chcą zagłady ludzkosci.
prosze pana o czym pan w ogole do mnie pisze? poruszylem sprawe udowodnionej szkodliwosci promieniowania elektromagnetycznego (w tym 4g, 5g itd.). po prosbie jednego z uzytkownikow o zrodla, na ktorych bazuje swoje twierdzenia, przedstawilem mnostwo materialow, ktore potwierdzaja moje stanowisko. natomiast pan uwaza, ze ja mam "najebane we lbie", bo przeczytal pan gdzies jakas teorie, ze "szepionka na koronowirusa która za jakis czas powstanie będzie z nanobotami które bedą sterowane falami 5g by wywolywać choroby i kontrolować populacje" i wydaje sie panu, ze ja w to wierze, tym samym w zaden sposob nie ustusonkowywuje sie pan do poruszonego przeze mnie tematu. prosze odnosic sie konkretnie do tego, co ja pisze, a swoje bzdurne domysly na tematy niezwiazane z dyskusja pozostawic sobie.
Ile osób już umarło od 5g proszę mi pwoiedzieć? I nie jestem żadnym panem tylko zwykłym jebanym robolem który nakurwia w fabryce.