bardzo ciekawa koncepcja z tym kolekcjonowaniem loota do 100, ładnie się to prezentuje i zarazem jaka różnorodność itemków :-)
powodzenia w dalszym wbijaniu lvle i kolekcjonowaniu loota :)







Ostatnio zmieniony przez Aus : 28-04-2015, 01:08
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki