Aktualny lvl i bosik :D
@up Chłopaki jak wiecie jesteście mile widziani w gildii :D:D a tak na marginesie ma ktoś nasz avatar bo nie bardzo pamiętam co my tam mieliśmy :p
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki