Halny moje softy... ;o Ogólnie zaczynam grać na securze. Dostałem pacca ; ) Trza troszke zarobić na eq i exp. 24lv.
Pozdrawiam
Lencu



In and out of love...Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


Poświęcając się jednej rzeczy nie zapominaj o reszcie
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki