GrAtZ lvla oby tak dalej teraz tylko 30 lvl :)...
Ja bym wkleił ss'a ale za mało postów :( no cóż trzeba posty jakoś nabić i wtedy :)
Poświęcając się jednej rzeczy nie zapominaj o reszcie






Ostatnio zmieniony przez pabblo : 15-04-2007, 02:33

















Ostatnio zmieniony przez pabblo : 15-04-2007, 20:54
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki