a ja ci rucham mame

Ostatnio zmieniony przez Byczek : 06-01-2026, 04:03
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
tak że chyba pan nie doczytał 

więc stary serwer może wtedy stracić na aktywności, ale docelowo pewnie się to unormuje, bo po pierwsze świat non-pvp nie będzie wiecznie nowy, a po drugie to nie jest tak, że non-pvp będzie jakąś zupełną sielanką
będzie po prostu inaczej i zapewne okaże się że nie wszystkim to przypasuje, wtedy część może wrócić na pvp jak sobie to uświadomi, i na końcu każdy będzie po prostu grał tam gdzie woli i tyle (lub na obu, w zależności od tego, gdzie mu się akurat zachce
)


Ostatnio zmieniony przez Snoffie : 07-01-2026, 11:30
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Ostatnio zmieniony przez Dark angel on azura : 08-01-2026, 19:30
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)
Zakładki