Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 64

Temat: serwer non pvp start 24.01.2026

  1. #16
    Avatar sejdan
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    a ja ci rucham mame

  2. #17
    Avatar Dobrze Wyszkolony
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,939
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ty a swojego ghoula mozna bic na non-pvp? bo od kolegi to wiadomo, ze nie. zdradz ta tajemnice dla jego

  3. #18
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Dobrze Wyszkolony napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty a swojego ghoula mozna bic na non-pvp? bo od kolegi to wiadomo, ze nie. zdradz ta tajemnice dla jego
    nie można bić summonów

  4. Reklama
  5. #19
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    postacie takich byczków to wczoraj wieczorem straciły z 90% wartości xD
    raczej na odwrot bedzie


    mozliwe scenariusze :

    na plus ze mozna miec 2 chary online na obu swiatach po 1 - automatycznie podbije to liczbe online i ilosc run na serverze pvp bo jak pacc na konto jest to czemu by nie korzystac podwojnie

    dodatkowa reklama dla tibiantisa, bo z tego co sie zorientowalem wsrod spolecznosci projectu fibula czesc z ludzi w ogole nie slyszala o igielce

    czesc graczy ktora odbije sie od non pvp (bo jednak bedzie zbyt zaludniony / ludzie nie beda respektowac spawnow / dopisz swoje) po zobaczeniu jak igielka pieknie chodzi zacznie gre na pvp - kolejny boost graczy

    mozliwosc transferow - o ile zostanie wprowadzona na zasadach jakie podal tibiarz to lepiej bedzie se poczekac 3 lata i przeniesc zhunconego 250 paladyna niz expic od zera xD


    to tak na szybko co mi do glowy wpadlo
    oczywiscie non pvp zareklamowane gdzie trzeba takze pewnei te 500 na start wbije (nie licze tygodnia tylko dla premium - ale kto wie)
    Ostatnio zmieniony przez Byczek : 06-01-2026, 04:03
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  6. #20
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Tak jak Byczek napisał, jest to świetna decyzja Tibiarza.

    Serwer pvp zyska nowych graczy i nowe runy. Nawet jeśli ma to być 100-200 nowych ludzi duchów-makerów, to w między czasie ludzie będą robić sobie rycerzy czy paladynów do farmienia kasy i trejdowania między serwerami. W między czasie mogą oni przekonać się, że serwer npvp nie jest idealny i będą grać równocześnie na obu, bo serwer będzie przeludniony i braknie im respów.

    Aktualnie, dominando trzyma za pysk pk teamy, więc zabójstw nie będzie za wiele. Przy tym ludzie od nas sporadycznie kickują ludzi z respów, bo sami gramy 1-2h dziennie.

    Jak dla mnie to będzie wskrzeszenie tibiantisa, a nie jego upadek, o którym słyszymy od 3 lat

  7. #21
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mozliwosc transferow - o ile zostanie wprowadzona na zasadach jakie podal tibiarz to lepiej bedzie se poczekac 3 lata i przeniesc zhunconego 250 paladyna niz expic od zera xD
    nie przeniesiesz sobie ot tak 250 paladyna, bo transfery, jeśli zostaną wprowadzone, będą na pewno ograniczone co najmniej w taki sposób, że przenoszony char nie będzie mógł się łapać do żadnych highscoresów na swoim nowym świecie, a wątpię że za 3 lata 250 paladyn będzie takim kapciem że spełni ten wymóg tak że chyba pan nie doczytał
    poza tym, gra jest po to, żeby w nią grać, więc jaki sens ma czekanie 3 lata tylko po to, żeby wpisać kod na jej przejście?

    co do reszty, to mniej-więcej się zgadza, na początku pewnie będzie większy "hype" na non-pvp, bo nowy start i w ogóle więc stary serwer może wtedy stracić na aktywności, ale docelowo pewnie się to unormuje, bo po pierwsze świat non-pvp nie będzie wiecznie nowy, a po drugie to nie jest tak, że non-pvp będzie jakąś zupełną sielanką będzie po prostu inaczej i zapewne okaże się że nie wszystkim to przypasuje, wtedy część może wrócić na pvp jak sobie to uświadomi, i na końcu każdy będzie po prostu grał tam gdzie woli i tyle (lub na obu, w zależności od tego, gdzie mu się akurat zachce )

  8. Reklama
  9. #22
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,969
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To bedzie mozna grac na mc czy nie, pytam dla kolegi

  10. #23

    Data rejestracji
    2020
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Pacc jest na 2 swiaty na koncie . Ale nie zalogujesz w tym samym momencie z 1 konta pacc na 2 swiaty tylko mozesz osobno wylogujesz np z pvp i wtedy możesz zalogować na non pvp i też miec pacca . Wiec jak chcesz miec na raz 2 postacie online z paccem i promocją na 2 swiatach to musisz miec 2 konta z paccem, a nie 1. Chyba, że się mylę to niech Tibiarz się wypowie bo to ważne info.

  11. #24

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz online
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    57
    Posty
    3,093
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    passage w thais cyklopy moj

  12. Reklama
  13. #25
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,969
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Arithael1991 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pacc jest na 2 swiaty na koncie . Ale nie zalogujesz w tym samym momencie z 1 konta pacc na 2 swiaty tylko mozesz osobno wylogujesz np z pvp i wtedy możesz zalogować na non pvp i też miec pacca . Wiec jak chcesz miec na raz 2 postacie online z paccem i promocją na 2 swiatach to musisz miec 2 konta z paccem, a nie 1. Chyba, że się mylę to niech Tibiarz się wypowie bo to ważne info.
    No odpowiada na wszystko oprocz tego pytania czyli pewnie nie mozna

    @dol ale z 1dnego konta ? Iksde
    Ostatnio zmieniony przez Snoffie : 07-01-2026, 11:30

  14. #26
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    24
    Posty
    10,266
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    Cytuj Snoffie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To bedzie mozna grac na mc czy nie, pytam dla kolegi

  15. #27
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie przeniesiesz sobie ot tak 250 paladyna, bo transfery, jeśli zostaną wprowadzone, będą na pewno ograniczone co najmniej w taki sposób, że przenoszony char nie będzie mógł się łapać do żadnych highscoresów na swoim nowym świecie
    a dobra wszystko jasne, no to klops
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  16. Reklama
  17. #28
    Avatar Widl
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    647
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    byczek widzimy sie ? na npvp

  18. #29
    Avatar Dark angel on azura
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Krosno
    Wiek
    30
    Posty
    1,280
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ojezu jak kusi zrobić znowu druida i klepać uhy, na starcie pvp byl taki plan i pewnie niektórzy jeszcze pamiętają jak to sie skończyło. Tym razem nie byłoby tortownicy zeby złamała psyche po przypadkowym wbiciu top3 ED...? xD

    gildia bibuła reload? @lemurek @mnh_project @?pitotrek (mam nadizeje ze juz foch przeszedł)



    ~Lari de'Kremuwka
    Ostatnio zmieniony przez Dark angel on azura : 08-01-2026, 19:30

  19. #30
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Widl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek widzimy sie ? na npvp

    normalnie ze sie widzimy
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.60] [Ravien RL] | OTS | Official launch 02.01.2026 18:00 CET
    Przez wyspa9977 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 30-12-2025, 11:42
  2. 8.6 [Poland] |Long term x1| Start 01/01/2026 18:00
    Przez jaxi w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 12-09-2025, 12:58
  3. Kupię knight z wysokimi skilami- serwer non-pvp
    Przez werner w dziale Postaci
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 22-08-2016, 15:58
  4. RonOTS - Pierwszy serwer Non-PvP
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 02-05-2009, 12:35
  5. PvP na serverach non PvP
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 28-10-2006, 10:24

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •