Nikt wtedy nie wydał 20k zł na mlvl, ale ludzie manasittując i regularnie grając wbili mlvl, który wówczas odpowiadał tym 20k zł. Powiedz, dlaczego jesteś takim dałnem?
Zobacz, co chciałeś porównać:
https://i.imgur.com/ISFc8iG.png
Więc liczymy koszt deada maga z topki 7.4 w $ - uwzględniając blessy, aola i manasy, które musiałby wypić żeby odrobić mlvl. A ty na to, że "no ale na 7.4 on by nie kupił tych manasów". Po czym znowu piszesz, że chcesz to porównać, a potem znowu, że "no ale na 7.4 nie kupiłby manasów" i tak 10 razy.