siemanko, ma ktoś może skrypta na ghostland albo corymy carlin ?
Ostatnio zmieniony przez hugol : 23-07-2013, 23:36
SHOW_DEBUG_HUD = true
clearHUD(2)
stopHUD()
Ostatnio zmieniony przez CoreBot : 23-07-2013, 16:53
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki