Potrzebuje skryptu do TA na używanie nowego spella, który nie występuje w normalnej Tibii. Spell ala exori hur.
DZIABNIJ SIĘ ARIS
(Jimmy, handlarz tytoniem i bimbrem)
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
serko heheszky
Ostatnio zmieniony przez Andrew : 17-10-2012, 17:38
http://diabel-pieklo.blogspot.com/ Zapraszam gorąco na poczytanie pierdół.
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 2 gości)
Zakładki