Reklama
Strona 54 z 146 PierwszaPierwsza ... 444525354555664104 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 796 do 810 z 2185

Temat: [7.4] Torgera Online

  1. #796
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,251
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    a faktycznie sila sugestii bo wymieniles maga a potem oddzielnie palka
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  2. #797
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha mam nadzieję, że nie zapomnieliście o bazyliszku, bo rozmyślałem nad nim pod kołderką, zasypiając, by kolejny dzień efektywnie wykorzystać na naukę w podstawówce
    I nie mogłem spać przez tego chuja, bo chciałem odkryć tajemnicę
    miejsce bazyliszka jest w komnacie tibijskiej zajebanej tj. w białymstoku w różowym pokoiku obok komnaty stachy
    mam nadzieje ze pomoglem i przyczynilem sie do rozwoju serwera i storytellingu questa

  3. #798

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    838
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Byczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Genway ;

    albo ten zajebisty balans 10 knight z 100 skilem bije lepiej niz 300 knight z 85 skilem XD
    albo paladyniarz gdzie 85 czy 110 dist robi huj nie roznice
    albo magowie 40mag z porzadnym mlvlem sklada 100 maga na strzala

    oo i nie zapominajmy o druidzie, ktory...jest bezuzyteczny xD @Filia the Dragon ;
    Hahhaaha, cios w Filie zawsze spoko

  4. Reklama
  5. #799
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    5
    Posty
    17,280
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Cytuj Timon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    otuż to, obejrzyjcie sobie wary z Aldory gdzie grali tacy gracze jak Nemtor, Masakrowiec, Eli Stormstriker 150 ek niezniszczalny tank, to są tamte czasy, goście mają dobre pvp i można coś tam podejrzeć
    Oni nie mieli jakiegoś dobrego pvp, ale to było 15 lat temu i nie ma w ogóle co porównywać.

    A z gfbkami, to przemyślimy, aczkolwiek kwestia jest dużo bardziej złożona. Fakt, że na starej tibii w okolicy walk zawsze kręciła się masa gapiów i noob charów to można pominąć, bo nie zmusimy żadnych noobków do przychodzenia i bycia noobkami, ani nie będzie przyzwolenia na mc.
    Ale to walenie gfbków to jest obliczone głównie na wastowanie i spychanie drugiego teamu. Bardzo rzadko się zdarza, że ktoś pada od samych tych gfbków. To eliminuje głównie magów, którzy muszą latać na utamce i jak dostają te gfbki, to albo się wycofują, albo zaraz mają 0 many, tak czy siak, są wyłączeni a tamten team zyskuje przewagę.
    Tylko po pierwsze, walenie gfb jest tym bardziej efektywne im wyższe lvle są w wojnie. Bo 300 lvl drugiemu 300 lvlowi zabierze tym gfbkiem dużo więcej many, niż 70 lvl drugiemu 70 lvlowi, a w obu przypadkach do odnowienia są do dyspozycji tylko te same manasy dające po 25-75 many. Po drugie, na wyższym speedzie trudniej jest trafić sdka czy połapać dobrze na walle, a z gfb się zawsze trafia tak samo. I po trzecie, w dzisiejszych wojnach na otsach jest dużo magów, bo gra się nimi dużo łatwiej. W starej tibii było ich mało i na torgerze też pewnie będzie mniej.
    Więc choćby z tych powodów taktyka spamu gfbków na torgerze powinna być mniej efektywna.
    Ale tak, jak mówię - przemyślimy. Bo znerfienie gfbka może mieć też konsekwencje uboczne, właśnie przy przebijaniu defów itp., więc trzeba by to dokładniej przeanalizować.

    A co do profesji, to spodziewam się, że będzie to wyglądało mniej-więcej tak: na początku wiadomo, że palek najlepszy, bo nie potrzebuje eq, ani skilli, ani runek, może od razu expić. Jednak knight nie powinien znacząco odstawać, wbrew pozorom. Mag oczywiście najgorzej i problemy z hajsem na spelle itp.
    Jednak z czasem palek będzie słabnąć, bo nie ma u nas żadnych super elektrycznych łuków, ani zboostowanej amunicji, czy usunięcia delaya; knight zacznie go przeganiać, bo sobie ogarnie w końcu lepszą broń i będzie expić szybciej. Mag dalej będzie najwolniejszy. Ale dalej w miarę upływu czasu mag zacznie zyskiwać na znaczeniu, bo z runami zacznie expić szybciej, do tego mocne ueki (zero nerfa) i mort hury, i nawet mając nadal niższy lvl będzie w stanie sporo dać.
    Druid dobry do supportu, zwłaszcza że tu można np. siochać przez ściany, ale postaramy się go jeszcze rozsądnie zbalansować.
    Więc ogólnie kolejność będzie się odwracać. To był wg mnie najlepszy balans, że każda profa miała inną charakterystykę, a nie że każdą się grało tak samo łatwo i expiło tak samo szybko.
    A w pvp z racji mniejszej liczby magów, knight znowu powinien być czołgiem, a nie padać jak szmata na każde combo, z kolei dobry mag będzie jeszcze bardziej w cenie ze względu na swoją moc, tak jak to kiedyś było.

    Na otsach ten balans jest imo tak rozchwiany, bo skraca się początkowy etap gry i przyspiesza osiągnięcie tzw. end-game, dodatkowo ułatwiając grę magiem (+ farmy) i przez to staje się on za dobry i trzeba nerfić ueki. A taktyką staje się walenie gfb, bo trzeba koniecznie wastować im manę.

  6. #800

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Zawsze na starej tibii ceniłem bardziej np. 40 maga niż 60 knajta/palka :)

  7. #801

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    838
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD najlepszy początek w grze - paladyn, a chuj dajmy mu jeszcze darmowe światło w postaci itema, niech bije z odległości, leczy się maną i kręci przyzwoitego expa wynosząc zajebistego loota w postaci knight armorów

    pojebało was do końca, zaczynacie się kompromitować i ty też kumplu od dzienniczka nie rub mi tego
    Dojebałeś pana od dzienniczka wypróżnień. Right pall wkurwia z tym ze nie ma opcji torcha itd ( no chyba ze spear tarcza i torch w miejscu strzał (chyba ze w 7.4 się nie dalo tam nic wsadzic oprocz strzal , ale pamietam chyba, żę mozna było co się chciało )

  8. Reklama
  9. #802
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    12,996
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    przeciez porownujac ogarow w pvp kiedys a ogarow pvp teraz to Ci obecni zjadaja ich na sniadanie, wiecej pomyslow, obcykanych metod, taktyk i duzo wiecej godzin spedzonych na postaciach


    @edit

    a nie widzialem posta tibiarz @tibia77 ;
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  10. #803
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,198
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ale co się dziwić że kiedyś ludzie byli słabsi w pvp, jak internety radiówki, jakieś podstawowe wentrilo co wypierdalało się co chwile itp, prawda taka że większość wtedy latała na tibiasuite z sdbotem ale kij xD

  11. #804
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    5
    Posty
    17,280
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    tego nie ma nawet co porównywać, wtedy nikt nie miał kilkunastu lat grania w tę grę, tylko w większości parę miesięcy, albo z rok (sam klient 7.X istniał z 2 lata), do tego nie było hajrejtowych otsów dla 'war teamków', ani nawet jakiejś areny, trzeba się było uczyć na żywca w walce, gdzie deathloss był wysoki, a cała gra trudna i wolna, nie było też streamów i milionów nagrań, nawet youtube nie istniał, a zamiast programów głosowych była komanderka na guild-chacie
    to co tu porównywać, tamci gracze byli pionierami, a dzisiejsze war teamki przedszkolakami
    wiadomo że poziom jest teraz zupełnie inny, bo są nieporównywalnie większe możliwości

  12. Reklama
  13. #805

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    167
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jak będzie wyglądała sprawa servera? Wszyscy dobrze wiemy, że nawet jak startował b. Dobrze dopracowany server a stał na jakimś tanim syfie, to po kilku ddosach połowa ludzi odochodziła, zresztą słusznie. Macie ogarnięte coś mocnego? Może warto zrobić zrzutke na coś stabilnego. Sam chętnie się dorzucę.

  14. #806

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Saruman napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak będzie wyglądała sprawa servera? Wszyscy dobrze wiemy, że nawet jak startował b. Dobrze dopracowany server a stał na jakimś tanim syfie, to po kilku ddosach połowa ludzi odochodziła, zresztą słusznie. Macie ogarnięte coś mocnego? Może warto zrobić zrzutke na coś stabilnego. Sam chętnie się dorzucę.
    Żyjemy w 2k19, protekcje przed DDoSami outsourcuje się do firm trzecich, to nie są wcale jakieś drogie rozwiązania.

  15. #807
    Boruciarz

    Domyślny

    stary tibiarza bedzie strażnikiem tajemnicy i klucznikiem. nikt sie nie dostanie, o zadnych ddsów nie ma mowy bo by przykurwił miotłą przez łeb.

  16. Reklama
  17. #808

    Data rejestracji
    2011
    Posty
    167
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    W takim razie spoko. W sumie najważniejsza kwestia żeby stabilny był, pamiętam, że jeszcze parę lat temu Bolek z ddosami nie mógł sobie poradzić dopóki niedoinwestowal hajsu. Ale bede latał po kopach z monkiem xD

  18. #809
    Avatar Killerz95
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,660
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    A co z druidami? Może by tak pokombinował coś z runami paraliżującymi łapy w gierce, chociażby zmniejszenie ilości potrzebnej many na zrobienie/rzucenie runy. Wtedy nawet wam nie pomoże auto 200 if [$paralyzed == 1] say 'exura' | if [$paralyzed == 0 && $hasted == 0]auto 200 if [$paralyzed == 1] say 'exura' | if [$paralyzed == 0 && $hasted == 0]auto 200 if [$paralyzed == 1] say 'exura' | if [$paralyzed == 0 && $hasted == 0]

  19. #810
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,198
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    kombinujcie kurwy kombinujcie to w końcu serwer z waszymi hujowymi z dvpy pomysłami wystartuje za 5 lat zamiast wystartować 19 grudnia 2019, a z czasem będom dodawane guwno pomysły

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •