Temat zamykam z racji bliskiego wypuszczenia nowego tematu - luźna konwersacja to jedno, ale za trollowanie tam jawne będę strzelać jak do Niemców w 39
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
Aktualnie 2 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 1 gości)
Zakładki