Reklama
Strona 37 z 42 PierwszaPierwsza ... 273536373839 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 541 do 555 z 623

Temat: CUSTOM Atlantyda-World COMMING IN 2024?

  1. #541
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Mogę na testy odpalić to na serwerze Torga jak chcesz xD Tu wszystko jest elegancko skonteneryzowane.

  2. #542
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    kurwa ale byloby elegancko jakby torg wybuchł przez to ze byczek se zahunca orki na azragodynie

  3. #543
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    34
    Posty
    13,144
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    mniej pierdolenia, wiecej robienia
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  4. Reklama
  5. #544
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Może zrobimy, że pisząc posta na forum dostajesz ekspa na OTS 2 pieczenie na 1 ogniu

    TORG × Atlantyda

  6. #545
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    o kurwa ale to bylaby iglica. i jeszcze specjalny forum czat ze se elegancko mozna pisac forum<->gra
    dodaj jeszcze zeby mozna bylo se ustawic pokazywanie itemkow w profilu serwery wytrzymaja
    Załącznik 389206

    Atlantyda-World COMMING IN 2024?-obraz.png
    Ostatnio zmieniony przez moth : 08-05-2026, 23:24

  7. #546
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jeszcze specjalny forum czat ze se elegancko mozna pisac forum<->gra
    Robimy to Jeszcze żeby otrzymywane reputy na forum leczyły albo zadawały obrażenia jeśli to redbag xD

  8. Reklama
  9. #547
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Redbag na mandarke na 3

    Raz
    Dwa

    Eeee kurwa czemu redbagujecie swoich

  10. #548
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Bijcie masterczułki

  11. #549

    Notoryczny Miotacz Postów Fifcio jest teraz offline
    Avatar Fifcio
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    36
    Posty
    1,391
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    no i co wlaczacie

  12. Reklama
  13. #550
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    kolejne funkcje juz dzialaja testy juz w kurtce na razie admin najebany seltzerem

    wgl co myslimy o tym zeby druid mogl forkować uhy. tj np se ekspisz w party i walisz uha na knighta a przy okazji widelcujesz swojego sumona i paladyna
    bo se mysle czy zrobic to zeby fork z broni pozwalal forkowac uhi czy fork jako support runka ktora se mozna ulepszyc main runke. hiba support na runke lepszy

  14. #551
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    34
    Posty
    11,374
    Siła reputacji
    24

    Domyślny

    DZIABNIJ SIĘ ARIS


    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    o proszę to teraz się już zaczęło straszenie dzieci konfederacja a nie pisem widać POwskie psy zaczęły się bać bardzo dobrze

  15. #552
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    elegancko penetrancja dziala. jak potwor ma 0 odpornosci to wtedy jest /4 stat robiony. jeszcze nie wiem jakie te wartosci ustawie ale mysle ze np po 10% max na item i 2 itemy max czyli max 20% penetracji.
    czyli dobry stat im wiecej potwor ma resow ale chujowy jak cos ma wrazliwosc.
    a jak cos ma 100% odpornosci to wtedy penetracja niz nie daje, traktujemy to jako calkowita odpornosc


    a no i echo on hit czyli szansa ze zadany hit po 1-2 sekundach znowu uderzy w ten sam spot(oczywiscie ze zmniejszonym dmg)


    generalnie tego typu staty beda ze soba konkurowac na slocie wiec to nie jest tak ze ktos se bedzie mogl wszystkie damagowe atrybuty wrzucic na bron i essa.

    wiekszosc enchantow juz posprawdzalem. kilka bugow musialem zafixowac, elegamcko do przodu idziemy, powoli domykamy temat enchantowania. potem domykam temat runek i moge wam jakieś testy odpalic
    Ostatnio zmieniony przez moth : 11-05-2026, 04:28

  16. Reklama
  17. #553
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,614
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Chłop specjalnie dla nas po nocach fixuje widelce na Atalancie zamiast jak porządny Polak katolik spać przed tygodniem kołchoźniczym. Szacunek, niektórym po prostu się należy

  18. #554
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    40
    Posty
    17,010
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    A może kto rano wstaje ten ma czas na widelec hmm?

  19. #555

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,122
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Czy będzie tu GM Chat GPT banujący boterów? Myślę, że AI spokojnie może zastąpić tibiarza trzymającego kredens o 4 rano, bo boterzy nie śpią.

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Oficjalna reaktywacja projektu Atlantyda World
    Przez Maciorqa w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 256
    Ostatni post: 25-03-2015, 10:10
  2. [Atlantyda World] Poszukujemy grafika/ów!
    Przez Maciorqa w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 16-02-2015, 14:26
  3. Atlantyda World REAKTYWCJA
    Przez groncio123 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 08-12-2013, 14:31
  4. Atlantyda World! Torgu RPG na całego!
    Przez Maciorqa w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 22-06-2011, 12:50

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •