Mogę na testy odpalić to na serwerze Torga jak chcesz xD Tu wszystko jest elegancko skonteneryzowane.
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
2 pieczenie na 1 ogniuOstatnio zmieniony przez moth : 08-05-2026, 23:24
Jeszcze żeby otrzymywane reputy na forum leczyły albo zadawały obrażenia jeśli to redbag xD
testy juz w kurtce na razie admin najebany seltzerem
DZIABNIJ SIĘ ARIS
Ostatnio zmieniony przez moth : 11-05-2026, 04:28
Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)
Zakładki