tak wyglada splashowanie jakby ktos nie wiedzial
a tu macie bleeda
jesli o bleeda chodzi to on zawsze wybiera bleeda z najwyzsego hita czyli np traficie za 100 -> naklada bleeda -> traficie za 70 -> nic nie naklada/nie odswieza -> trafiacie za 120 -> usuwa starego bleeda, naklada swiezego od tego hita
czyli jak np pierwszy hit bedzie wysoki to tego samego bleeda macie kolejne 3-6 sekund(bleed duration osobny stat).
mysle se jeszcze jak urozmaicic gameplay two handedow bo tera sa po prostu obiektywnie gorsze z racji tego ze tracimy 3 sloty na tarczy. chiba bym mogl zrobic 6 slotow na two handedy i zeby mogly miec staty z dowolnej melee broni, ale tez czy dawac na luki i kusze tyle samo czy tylko na melee?
no i mysle ze dla knightow zeby nie biegali z guwno shieldami z wysokim item levelem to moze przerobie troche zwykle exori i zrobie z niego shield basha ktory sie bedzie skalowal z shieldingiem i defem na shieldzie. a nawet moznaby bylo jeszcze ze jak bez broni sie biega to dodatkowo z fistem to moze jakis czub wyskiluje sie pod fista i bedzie tylko exori walil



Odpowiedź z cytatem


ale mialem ku temu powody zaufajcie dla mnie
nawet mozemy zmienic nazwe na Azragodyna World :smilingcat:

Zakładki