
teraz tylko nie zepsuć meczu z Weroną i będzie liga miszczów w Rzymie

teraz tylko nie zepsuć meczu z Weroną i będzie liga miszczów w Rzymie
strzel cos robertem
strzelcie cos robertem!!!!
do ogarnięcia w piętnaście spotkań
jak ma iść do jakiejś ligi beduińskiej dla emerytów i hobby playerów, to już lepiej niech kończy karierę
zresztą, wątpię że tam pójdzie, bo w arabii saudyjskiej bacianka nie będzie mogła "realizować swoich pasji"
Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)
Zakładki