Reklama
Strona 4317 z 4355 PierwszaPierwsza ... 33173817421742674307431543164317431843194327 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 64,741 do 64,755 z 65314

Temat: Piłka Nożna

  1. #64741
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    chuj na dziwke przekrentowi sedziowskiemu

  2. #64742
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    24
    Posty
    14,208
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    No i sprawdza się stare porzekadło - lepiej brzydko grać i wygrywać, niż ładnie grać i przegrywać. Tak jak to mawiał Pan Czesław Michniewicz, piłkarski pragmatyzm to jest droga na takie turnieje, a nie hurrra husaria i do przodu.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. #64743
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,615
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Czesio był jaki był, ale na mundial pojechał

  4. Reklama
  5. #64744
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    32
    Posty
    21,317
    Siła reputacji
    35

    Domyślny

    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    chuj na dziwke przekrentowi sedziowskiemu
    Sędzia nie kazał tym parodystom z tyłu być chujowymi
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  6. #64745
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,084
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Szkoda, że nie jedziemy na mundial bo posty tibiarza wtedy są zajebiste

    a najbardziej mnie bolało chyba to, że od tej 87 minuty to piłka w samej grze była może ze dwa razy xD po czym od razu kolejne dwie minuty kradzione jakimiś zmianami czy chuj wie czym, kladzeniem sie czy wybijaniem przez 30 sekund
    Zajebisty system

  7. #64746
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    33
    Posty
    5,615
    Siła reputacji
    26

    Domyślny


  8. Reklama
  9. #64747
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    10,696
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  10. #64748
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,912
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    chciał bym tylko zauważyć że za każdym razem jak rządzi tusk to polska nie dostaje się na mundial ocenę zostawiam wam

  11. #64749
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj tsude napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szkoda, że nie jedziemy na mundial bo posty tibiarza wtedy są zajebiste
    proszę mnie nie baitować

    Cytuj tsude napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a najbardziej mnie bolało chyba to, że od tej 87 minuty to piłka w samej grze była może ze dwa razy xD po czym od razu kolejne dwie minuty kradzione jakimiś zmianami czy chuj wie czym, kladzeniem sie czy wybijaniem przez 30 sekund
    Zajebisty system
    no ale kogoś to dziwi? przecież każdy mecz, gdzie ktoś chce utrzymać wynik, tak wygląda
    ale spokojnie, tęgie łby leśnych dziadów już znalazły rozwiązanie i od teraz sędzia będzie mógł popędzać opóźniających grę - oczywiście, jeśli uzna że ją opóźniają

    to jest komiczne, jak te zjeby od lat zamiast rozwiązać problem, to tylko krążą wokół niego, udając że to niby robią
    - jest dużo opóźniania gry? dobra, to teraz będziemy doliczać po 10 minut, zamiast po 4 (vide poprzednie mistrzostwa), ale z tych 10 i tak 8 będzie poza grą, a za 2 lata o tym zapomnimy i znowu będziemy doliczać po 4
    - schodzący zawodnicy robią to jak najwolniej? dobra, to każemy im zbiegać do linii bocznej zamiast do ławki (zmiana w chuj)
    - bramkarze trzymają balona w łapach po 20 sekund, mimo że wg przepisów mogą przez max 6 sekund? ok, to teraz im wprowadzimy nowy limit 8 sekund (xD) i sędzia będzie mógł im pokazać, że mają się pospieszyć (xD)
    - wszyscy opóźniają wrzuty z auty i wolne? spokojnie, teraz sędziowie będą mogli ich pospieszać, jeśli uznają, że jest opóźniane (xDDD)
    - schodzący do zmiany nadal robią to jak najwolniej? spokojnie, sędziowie zyskają nowe prawo do ich popędzania (xD)

    wspaniałe rewolucyjne zmiany, teraz już na pewno będzie ok i cyk, czas na csa

    (a faktyczne rozwiązanie jest banalnie proste: 2x 30 minut gry i zegar stop, jak w futsalu - cały ten cyrk momentalnie straciłby sens)

  12. Reklama
  13. #64750
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,145
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    zatrzymywanie czasu jak w nba czy hokeju, ustawić 60 minut i essa niech nakurwiajom

  14. #64751
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zatrzymywanie czasu jak w nba czy hokeju, ustawić 60 minut i essa niech nakurwiajom
    dokładnie tak powinno być, jeszcze nigdy nie widziałem, żeby w futsalu ktoś się co chwilę kładł i turlał jak debil, albo żeby każde wznowienie autu zabierało z minutę
    ale to nigdy nie nastąpi, bo jak to tak można, przecież to jest piełkno fódbolu, ty nie rozumiesz

  15. #64752
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,145
    Siła reputacji
    32

    Domyślny

    jak najbardziej się zgadzam to jest piękne to jest prawdziwy futbol szczególnie uwielbiam oglądać getafe i ich effective playing time na poziomie 45%

  16. Reklama
  17. #64753
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    8,007
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Szwecja w 90 minucie wprowadziła niezaprotokołowanego zawodnika, jedziemy na mundial
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  18. #64754
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sędzia nie kazał tym parodystom z tyłu być chujowymi
    ale 2 karne przekrencil rura parzydlasta jebany bydlak

  19. #64755
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,912
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    jak by polsza była wystarczająco dobra to by się jej nie dało przekręcić szkoda szkoda ale realia mamy takie jakie mamy

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 8 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •