Reklama
Strona 4316 z 4355 PierwszaPierwsza ... 33163816421642664306431443154316431743184326 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 64,726 do 64,740 z 65313

Temat: Piłka Nożna

  1. #64726
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Boli okrutnie jak te wszystkie rozgrywki typu MŚ stały się tak mało elitarne jak takie łachy jak Szwecja się dostają xD
    to prawda

    to jest niepojęte, że takie lapsy się prześlizgnęły i nie mówię tego dlatego, że akurat przegraliśmy, bo w eliminacjach do poprzedniego euro to sami byliśmy jeszcze większymi łachami, ale wystarczyło ugrać 0-0 z walią na farcie (przez 120 minut bez celnego strzału xD) i karne

    no ale na euro to gra teraz pół europy, a na MŚ jest niby tylko 16 miejsc, a i tak jadą takie łachy co w eliminacjach były na poziomie luksemburga, ale wylosowały sobie baraż u siebie i na farcie go przeszły xD

    chociaż trzeba przyznać, że też im kurczaki pomogły, tyle sytuacji zmarnowanych i jeszcze z tyłu wylew, trochę inny przebieg ale podobny szpil do tego na euro za sousy

    a, i żeby nikt nie zapomniał, dzięki komu wylądowaliśmy w tych barażach zamiast grać o bezpośredni awans: chuj ci w dupe probuwka

  2. #64727
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    31
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    jedynie odpadnięcie makaronów poprawi jakoś humorek
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  3. #64728
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    10,696
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    sedzia chuj ale co te cwele grajom to tez
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  4. Reklama
  5. #64729
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,912
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    najgorzej ze nawet sie to dobrze oglądało piłeczka chodziła grali chłopaki robili co mogli ale ta pierdolona obrona i zajebany grabara

  6. #64730
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    8,007
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Lewy kończy kariere w repce
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  7. #64731
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    33
    Posty
    2,199
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to jest niepojęte, że takie lapsy się prześlizgnęły
    2 pkt w eliminacjach i chuj jedziem na ms xd przez jakies zasady z pizdy w lidze narodow

  8. Reklama
  9. #64732
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najgorzej ze nawet sie to dobrze oglądało piłeczka chodziła grali chłopaki robili co mogli ale ta pierdolona obrona i zajebany grabara
    no coś tam grali, ale co z tego tutaj można się cofnąć do tego, co pisałem przy okazji zatrudnienia urbana - że będzie jakaś przyzwoitość, będzie "ciepła woda w kranie", i nie będzie takiego wstydu jak z tym obszczymurem ale koniec końców sukcesu też nie będzie

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jakbym miał obstawiać, to spokojnie wejdziemy do baraży z 2. miejsca, ale tam będą tacy przeciwnicy, że na mistrzostwa raczej nie pojedziemy, chyba że trafi się jakieś korzystne losowanie.
    całego posta nie będę cytował, bo był w chuj długi, ale można se kliknąć i przeczytać, bo prawie wszystko się sprawdziło
    jedynie z tym ustawieniem nie, bo jednak pozostał przy grze na 3 obrońców - prawdopodobnie dlatego, że wcześniej to piłowali przez 2 lata z probuwką, i turban nie chciał już mieszać bardziej

    w sumie korzystne losowanie było xD bo szwedy były cienkie jak chuj, pewnie gdyby się jeszcze wylosował mecz u siebie, to byśmy przeszli

  10. #64733

  11. #64734
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    31
    Posty
    2,495
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No i cyk kraj pitcy też sie nie dostał
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  12. Reklama
  13. #64735
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    10,417
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Super mundial który nie zdążył się zacząć a już skończył

  14. #64736
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    8,007
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Włosi to od czasow inzagiego cokolwiek zagrali na mundialach? xD
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  15. #64737
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    @Boleslaw Chrobry ;

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Włosi to od czasow inzagiego cokolwiek zagrali na mundialach? xD
    w 2014 grali ostatni raz, dostali wtedy w cymbał od kostaryki i odpadli w grupie (zresztą podobnie jak w 2010), a potem w 2018, 2022 i teraz 2026 brak awansu

    pamiętam jak w 2002 wszyscy trąbili, że awansowaliśmy na miszczostwa po 16 latach!!!, że wracamy po takim długim czasie, a jako guwniakowi to już w ogóle mi się wydawało, że to jakaś prehistoria musiała być, gdzie 1986 a gdzie 2002 rok, toż to za komuny było, jakieś bońki wtedy grały co teraz są starymi dziadami

    a teraz bolki też będą czekać co najmniej 16 lat xD najlepsze jest to, że nawet rozszerzenie tych miszczostw do 48 drużyn im nie pomogło (inna sprawa że większość slotów dostały inne kontynenty, przez co poziom tych miszczostw w ogóle będzie śmieszny)

    i to mowa o samym awansie na turniej, bo od wyjścia z grupy, to będą już 24 lata chyba zidan rzucił klatwę jak jebnął materacowi z barbary, bo to jest do tej pory ich ostatni mecz w fazie pucharowej

  16. Reklama
  17. #64738
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    swoją drogą, czechy też niezły kureski prześlizg, w eliminacjach byli lepsi od gibraltaru i czarnogóry, ale już z wyspami owczywmi było na remis, a od chorwacji przyjęli 1-5, po czym w barażach dostali oba mecze u siebie i oba przeszli w karnych

  18. #64739
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    31
    Posty
    23,145
    Siła reputacji
    32

    Domyślny



    jest mi smutno

  19. #64740
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    8,007
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    E tam w sumie człowiek sobie chociaz spokojnie ogladnie tylko polfinaly i finaly bo będą o 21 naszego czasu, zobaczy jak dżamalek wymachuje pucharem
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 6 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 6 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •