Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

to jest niepojęte, że takie lapsy się prześlizgnęły
i nie mówię tego dlatego, że akurat przegraliśmy, bo w eliminacjach do poprzedniego euro to sami byliśmy jeszcze większymi łachami, ale wystarczyło ugrać 0-0 z walią na farcie (przez 120 minut bez celnego strzału xD) i karne 
no ale na euro to gra teraz pół europy, a na MŚ jest niby tylko 16 miejsc, a i tak jadą takie łachy co w eliminacjach były na poziomie luksemburga, ale wylosowały sobie baraż u siebie i na farcie go przeszły xD

chociaż trzeba przyznać, że też im kurczaki pomogły, tyle sytuacji zmarnowanych i jeszcze z tyłu wylew, trochę inny przebieg ale podobny szpil do tego na euro za sousy

a, i żeby nikt nie zapomniał, dzięki komu wylądowaliśmy w tych barażach zamiast grać o bezpośredni awans:
chuj ci w dupe probuwka



Odpowiedź z cytatem

ale koniec końców sukcesu też nie będzie 





Zakładki