Reklama
Strona 4267 z 4355 PierwszaPierwsza ... 326737674167421742574265426642674268426942774317 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 63,991 do 64,005 z 65311

Temat: Piłka Nożna

  1. #63991
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    10,417
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Girona z prowadzeniem, to już można sobie wyobrazić jak ich gra w drugiej połowie będzie wyglądać xD
    Ja pierdole co za klub, powinni to unicestwić
    a i tak by nie wystarczyło gdyby na varze nie jedli nachosów zamiast karne sprawdzać xD

  2. #63992
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    soczysty remisik kylianek kolejny gol wielka katalonia na prowadzeniu

  3. #63993
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,990
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Pamiętacie, jak Rybusa wyjebali z kadry, bo wolał zostać w Rosji ze swoją babą? No, to aktualnie jest bez klubu i w trakcie rozwodu

  4. Reklama
  5. #63994
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    32
    Posty
    21,317
    Siła reputacji
    35

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamiętacie, jak Rybusa wyjebali z kadry, bo wolał zostać w Rosji ze swoją babą? No, to aktualnie jest bez klubu i w trakcie rozwodu
    Piłka Nożna-f6f642c147fc232f9b5625ae61bb034fa0a9437ca6fdee873346b330a19a16a4.jpg
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  6. #63995
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamiętacie, jak Rybusa wyjebali z kadry, bo wolał zostać w Rosji ze swoją babą? No, to aktualnie jest bez klubu i w trakcie rozwodu
    kto by się spodziewał że go ruska kurwa wycycka :D

  7. #63996
    Avatar Maseczka
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Świnoujście
    Posty
    1,768
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kto by się spodziewał że go ruska kurwa wycycka :D
    karma to suka
    akurat nie szkoda mi go

  8. Reklama
  9. #63997
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pamiętacie, jak Rybusa wyjebali z kadry, bo wolał zostać w Rosji ze swoją babą? No, to aktualnie jest bez klubu i w trakcie rozwodu
    pamiętam ile było komentarzy debili na różnych sportowych portalach, że "odczepcie się od rybusa, przecież to normalne, że rodzina jest najważniejsza!!" albo że "tam zarabia pieniądze i kto by z tego zrezygnował???"
    wyszło tak, że nie będzie miał ani szacunku, ani rodziny, ani pieniędzy (musiał skończyć karierę w wieku 34 lat, bo żaden ruski klub już go nie chciał, a "rodzinka" go zaraz puści w skarpetkach)
    gdyby wrócił, to pewnie też by go baba kopnęła w dupę, ale przynajmniej miałby szacunek i byłby u siebie, pewnie też nadal grałby w piłkę, albo bez problemu by znalazł jakąś fuchę przy niej a tak jest spalony i zostanie sam w kacapskim kraju, lub wróci ale z podkulonym ogonem, jako wyrzutek no ale chuj tam super wybór

  10. #63998
    Avatar Lord Xivan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    17
    Posty
    11,727
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    tak to juz dzis fc dzwignia w pojedynku z atletiko guardiola obiecywal ze bendom grac lepiej no to zobaczymy..

  11. #63999
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,084
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Napastnik ma strzelać kurwa bramki, a nie jakieś granie tyłem do bramki ja jebe oddajcie mi piłkę #leśnydziadmodeon
    pewnie zabrzmię jak jakiś boomer również, ale te bramki teraz to też takie kurwa nijakie są xD UEFA daje na yt fajne kompilacje, można sobie zobaczyć jak wcześniej te bramki strzelali
    no i weźmy sobie taki filmik:
    niby nic takiego, czego dzisiaj nie ma, ale np. taki Arsenal, z tego miejsca co Kaka sobie z 16 metra strzelał, to jeszcze 2-3 podania próbowałby wymienić i wpakować najlepiej do pustej.
    gadam jak boomer, bez pokrycia statystykami i przez pryzmat wspomnień, ale takie coś to mnie strzela xD, od razu pokaże o co mi chodzi (nie zależy mi, żeby ktoś mi teraz pisał eeeeeeeee miał chujową pozycje to nie strzelał, w innych sytuacjach na tym filmiku to strzelali i nie strzelili, czepiasz się!!)

    0:35, 1:33, dwie sytuacje o których piszę, tego jest więcej, ale takich sytuacji nie ma za bardzo w skrótach

  12. Reklama
  13. #64000
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    10,417
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie ma bramek bo nie miejsca na ich strzelanie, dyscyplina taktyczna jest dużo wyższa i ciężej teraz cokolwiek zrobić

    Krótko mówiąc przesadna profesjonalizacja zabija sport

  14. #64001
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    akurat w czasach kaki to wszyscy się głównie bronili i padało średnio z 2.3 gola na mecz, a na topie był murarz i grecja ad 2004
    dzisiaj pada średnio 3.3 gola na mecz, a w modzie jest hehe futbol totalny, gdzie napastnicy muszą umieć bronić, obrońcy atakować, a bramkarz rozgrywać
    więc owszem, dyscyplina i świadomość taktyczna są dużo wyższe, ale w atakowaniu też wszyscy są lepsi i lepiej zgrani, i częściej wybierają optymalne rozwiązania zamiast ładować na pałę

    na pierwszym filmiku jest kompilacja samych goli, czyli udanych akcji, a na drugim wszystkich akcji z meczu, więc już z tego punktu porównanie nie ma sensu
    do tego część tych goli chłop nastrzelał jakimś ogórom, a arsenal grał tutaj z bayernem, który w tym sezonie do tego momentu w 19 meczach miał 18 zwycięstw i 1 remis

  15. #64002
    Avatar termere
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    11
    Posty
    4,141
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kto by się spodziewał że go ruska kurwa wycycka :D
    mógł się zabezpieczyć chociaż jakąś intercyzą, jak się inaczej mogła potoczyć historia jak chłop zarabia duże pieniądze, a dziewczyna leży i pachie cały dzień, a jedynym zajęcie pewnie był instagram i bycie utrzymanką

    skończyły się wysokie gaże i kontrakty, skończyła się miłość
    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tadek to jest taki młody giertych tylko że bez wykrztałcenia, pieniędzy, wyglądu i perspektyw




  16. Reklama
  17. #64003
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    5,911
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    kurwa tibiarz skąd ty bierzesz we łbie tyle miejsca żeby takie pojebane rzeczy pamiętać?

  18. #64004
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,084
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa tibiarz skąd ty bierzesz we łbie tyle miejsca żeby takie pojebane rzeczy pamiętać?
    w przypadku tych bramek na mecz to wystarczy akurat wejść na wikipedie, tam nawet już obliczone jest w angielskiej wersji ile na mecz jest bramek

    a ja chciałem tylko nostalgnąć, a tak czułem, że zaraz mi ktoś zepsuje wspomnienia

  19. #64005
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    6
    Posty
    17,525
    Siła reputacji
    30

    Domyślny

    Cytuj Bender Rodriguez napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa tibiarz skąd ty bierzesz we łbie tyle miejsca żeby takie pojebane rzeczy pamiętać?
    w sensie, że jakie? chodzi ci o średnią goli na mecz? podałem orientacyjnie, w tamtych czasach padało mniej goli i to było łatwo zauważalne, po sukcesach grecji i murinia w modzie było murowanko, zaczęło się to zmieniać dopiero jak przyszła moda na tikisrakę teraz z kolei w modzie jest jeszcze co innego, są hehe "fazy przejściowe" i atak ma być jak najszybszy i najbardziej efektywny, no i w ostatnich latach goli pada więcej

    a dokładne dane to j.w. można sprawdzić na wikipedii, np. w sezonie 06/07, czyli wtedy gdy kaka był królem szczelców, średnia w LM to było 2.47, a sezon wcześniej nawet 2.28, a dla porównania w tym sezonie to jest jak na razie 3.44 (w poprzednim 3.27), więc różnica jest ogromna

    chyba tylko w serie A nadal chuja strzelają i pewnie dlatego też chuja wygrywają, bo się zatrzymali ze swoim archaicznym kopaniem sprzed 20 lat

  20. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 7 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 7 gości)

Podobne tematy

  1. Piłka nożna
    Przez haxigi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 31-03-2018, 14:44
  2. Uniwersalne obuwie (siłownia, piłka nożna).
    Przez Spens14 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 05-05-2016, 15:21
  3. Piłka Nożna
    Przez Masaker w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 48763
    Ostatni post: 28-12-2015, 10:51
  4. Netsoccer - Piłka nożna online
    Przez Pasztecik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 12-05-2014, 09:34
  5. Telewizja cyfrowa a piłka nożna
    Przez Moinho w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 08-01-2012, 20:13

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •