no ale marciniak odjebal jak huj tera skurwysyn
jak ja go nienawidzę, nawet howard webb mnie tak nie wkurwiał

Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 8 gości)
Zakładki