no ale marciniak odjebal jak huj tera skurwysyn
jak ja go nienawidzę, nawet howard webb mnie tak nie wkurwiał

Aktualnie 9 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 9 gości)
Zakładki