patalach gol xD co ta majorka odjebala
ale z jakimis las palmasami i majorkami wygrywal

nadal tak sobie ogulnie...
Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

Aktualnie 5 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 5 gości)
Zakładki