jak mekambe na lawce siedzi to jak ma strzelic
a nie czekaj on gra w tym meczu tak hahahahahahaha
DZIABNIJ SIĘ ARIS
DZIABNIJ SIĘ ARIS
DZIABNIJ SIĘ ARIS
Aktualnie 8 użytkowników przegląda ten temat. (1 użytkowników i 7 gości)
Zakładki